РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
Державні закупівлі
Online-трансляція засідань комітету з конкурсних торгів
Архів
Річний план державних закупівель на 2016 рік
Річний план державних закупівель на 2015 рік
Річний план державних закупівель на 2014 рік
Річний план державних закупівель на 2013 рік
Річний план державних закупівель на 2012 рік
Річний план державних закупівель на 2011 рік
Виконання програми НКРЕ `13
Виконання інвестиційної програми
На конкурсних засадах
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Архів


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю шини гальмівні, болтикріплення шин, пневмокамери..


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з капітального ремонту колісофрезерного верстату.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з капітального ремонту колісотокарних верстатів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю шестигранників.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з проведення капітального ремонту редукторно-карданних приводів генераторів пасажирських вагонів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з проведення капітального ремонту генераторів 2ГВ-003, 2ГВ-008 пасажирських вагонів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з проведення капітального ремонту генераторів DUGG 28, DCG 34, 2ГВ-13У1, ЕГВ 08У1 пасажирських вагонів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю антикорозійного покриття.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю колодок гальмівних чавунних.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю деталей контактної мережі.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю гасників коливань гідравлічних.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю шестигранників.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з проведення капітального ремонту редукторно-карданних приводів генераторів пасажирських вагонів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з проведення капітального ремонту генераторів 2ГВ-003, 2ГВ-008 пасажирських вагонів..


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з проведення капітального ремонту генераторів DUGG 28, DCG 34, 2ГВ-13У1, ЕГВ 08У1 пасажирських вагонів..


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю чоботи робочі литтєвого методу кріплення підошви.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю коліс безбандажних.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю запасних частин до вантажних вагонів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю підшипників.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуг з капітального ремонту головних генераторів тепловозів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю підшипників.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю запасні частини до електропоїздів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю контакт (напайки).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю радіостанцій.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю чоботи робочі литтєвого методу кріплення підошви, утеплені штучним хутром.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю вугілля.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю композиція із пральних засобів для професійного прання в умовах прального комплексу вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський з наданням послуг технологічного супроводу використання засобів пральної композиції.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю послуги з капітального ремонту вузлів і агрегатів електровозів ВЛ80,тепловозів ЧМЕ3.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю вставок пантографа (1760741).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю пакет поводка, балони суфле.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю колодка гальмівна композиційна.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю щіткотримачі.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю портландцемент.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю комутаційно-пускові пристрої, вимикачі.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю система електрообігріву стрілочних переводів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по відкритим торгам на закупівлю реле, контура.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю фільтруючих протигазів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю монтажних панелей з комутаційним обладнанням.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю обліково-захисного однофазного розподільчого пристрою в захисному монтажному корпусі.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю прибирання приміщень і територій Приміського вокзалу ст.Київ-Пасажирський та прибирання вагонів електропоїздів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю перхлоретилен, хладагент.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю штани утеплені, куртка утеплена.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг по ремонту вагонного сповільнювача типу КВ-3-72.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю костюмів теплозахисних “Колійник” та “Гудок”.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю костюмів “Зима” та костюмів “Енергетик”.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю рукавиць утеплених.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю високовольтних нагрівачів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та систем пожежегасіння Центру регіональних перевезень пасажирів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, охоронної сигналізації, відеонагляду та контролю доступу в адміністративній будівлі Південно-Західної залізниці.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та систем пожежегасіння відокремлених підрозділів пасажирської служби.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю електрощіток.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг по проведенню цілодобової охорони об’єктів та територій відокремлених підрозділів Галузевої служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю запасних частин до електровозів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю монтажних панелей з комутаційним обладнанням.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю комплектних комутаційно-пускових пристроїв.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю акумулятори стартерні.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю болометрів та світлозахисних пристроїв.


Засідання комітету з конкурсних торгів по визначенню переможця по торгам на закупівлю (ящиків, муфт, головок, світлофорів, стояків, шаф, регуляторів, щитків, блоків, генераторів, датчиків, гучномовців, фільтрів, модулів).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг по забезпеченню цілодобової охорони обєктів та территорій відокремлених підрозділів пасажирської служби.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг з прибирання приміщень та территорій підрозділів пасажирської служби.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг щодо видавання друкованої продукції (проїзні та перевізні документи)


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю касової стрічки


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю запасні частини пасажирських вагонів


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг з технічного обслуговування обладнання прально-прасувального комплексу


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг з технічного обслуговування обладнання вагономийного комплексу типу LFT-W/L03973-600
Просимо вибачення за нестабільний зв’язок з всесвітньою мережою Інтернет на Південно-Західній залізниці та повідомляємо наступне, що дізнатися переможців по даному торгу можливо по опублікованій інформації на веб-порталі «Вісник державних закупівель».

Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю черевики чоловічі робочі.
Просимо вибачення за нестабільний зв’язок з всесвітньою мережою Інтернет на Південно-Західній залізниці та повідомляємо наступне, що дізнатися переможців по даному торгу можливо по опублікованій інформації на веб-порталі «Вісник державних закупівель».

Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю черевиків робочих литтєвого методу кріплення.
Просимо вибачення за нестабільний зв’язок з всесвітньою мережою Інтернет на Південно-Західній залізниці та повідомляємо наступне, що дізнатися переможців по даному торгу можливо по опублікованій інформації на веб-порталі «Вісник державних закупівель».

Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг з технічного обслуговування обладнання прально-прасувального комплексу.
Просимо вибачення за нестабільний зв’язок з всесвітньою мережою Інтернет на Південно-Західній залізниці та повідомляємо наступне, що дізнатися переможців по даному торгу можливо по опублікованій інформації на веб-порталі «Вісник державних закупівель».

Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю бензин А-95, А-92 (талони).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю одяг робочий, чоловічий (костюм бавовняний,діагональ, костюм робочий чоловічий зі змішаної тканини, костюм електромонтера чоловічий, костюм чоловічий водозахисний з прогумованої тканини, костюм брезентовий зварника).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю: прокладки підрейкової гумової.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю башмака гальмівного гіркового.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг по проведенню цілодобової охорони території та об’єктів Коростенської дирекції залізничних перевезень.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю: монтажні панелі з комутаційним обладнанням.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю одягу робочого, чоловічого (Костюм бавовняний, діагональ).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуг з проведення деповського ремонту пасажирських вагонів моделей 61-779Э та 61-788


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю колодка гальмівна композиційна, накладка дискового гальма


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможців по торгвам на закупівлю:

1. рукавиці брезентові з брезентовою накладкою, рукавиці з двунитки з брезентовими надолонниками;

2. жилети сигнальні;

3. рукавиці з двунитки з брезентовими надолонниками.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю послуги з технічного обслуговування і ремонту дрібоструменної та фарбувально-сушильної камери


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначенням переможця по торгу на закупівлю послуги з цілодобового технічного обслуговування та ремонту ескалаторів та ліфтів


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю послуги з цілодобового технічного обслуговування та ремонту ескалаторів та ліфтів


Засідання комітету з конкурсних торгів по визначенню переможця по торгу на закупівлю послуги по підготовці вагонів в рейс


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю надання послуг з цілодобової охорони об'єктів та території моторвагонного депо Фастів-1 та моторвагонного депо Чернігів


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю колодки гальмівної.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання прально-прасувального комплексу (згідно оголошення ВДЗ №069162).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю послуги з технічного обслуговування ліфтів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгу на закупівлю паливо рідинне та газ; оливи мастильні (бензин А-95, А-92 (талони)).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з цілодобового технічного обслуговування та ремонту ескалаторів та ліфтів на об'єктах Центру регіональних перевезень пасажирів).


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та систем пожежогасіння на об'єктах Центру регіональних перевезень пасажирів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з охорони об'єктів Центральної залізничної автобази.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги по забезпеченню цілодобової охорони об'єктів та територій відокремлених підрозділів пасажирської служби.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги з цілодобового технічного обслуговування та ремонту ескалаторів та ліфтів.


Засідання комітету з конкурсних торгів з визначення переможця по торгам на закупівлю послуги по проведенню цілодобової охорони території та об'єктів Центру регіональних перевезень пасажирів.


 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111