[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 14, 15, 16 ,17 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: - е/п 6809 Яготин – Київ-Волинський до станції Дарниця згідно діючого роз-кладу руху далі Дарниця 10.15/22 з.п.Видубичі 10.36/37 Київ-Деміївський 10.39/40 Протасів Яр 10.45/46 з.п.Північна 10.49/52 Караваєві Дачі 10.58/59 Ки-їв-Волинський 11.03. - е/п 6810 Київ-Волинський – Гребінка до станції Видубичі згідно діючого розкладу руху з.п. Видубичі 10.43/46 Дарниця 10.57/59 далі діючим
    Дісно з: 2021-06-13 до: 2021-06-17 / Потяг: #6809 #6810
Київ-Волинський – Гребінка 
з 8 лютого 2021 по 11 грудня 2021
6810
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Київ-Волинський 10:16 Київ » Київ-Волинський 0 0
2  з.п. Караваєві Дачі 10:2010:21 1 Київська область » Київ 153 153
3  з.п. Київ-Пас. (Північна) 10:2710:30 3 Київ » Київ-Пасажирьский (вузол) 156 309
4  з.п. Протасів Яр 10:3310:35 2 Київська область » Київ 1.9 310.9
5  Київ-Деміївський 10:3910:40 1 Київська область » Київ 3.2 314.1
6  з.п. Видубичі 10:4310:45 2 Київська область » Київ 1.7 315.8
7  з.п. Лів. Берег 10:4910:50 1 Київська область » Київ 3.9 319.7
8  Дарниця 10:5610:59 3 Київ » Дарниця 3 322.7
9  з.п. Фармацевтич. 11:0211:03 1 Київська область » Київ 2.8 325.5
10  з.п. Лісництво 11:0611:07 1 Київська область » Київ 2.9 328.4
11  ім. Георгія Кірпи 11:1011:11 1 Київська область » Київ 3 331.4
12  з.п. Мала Олександрівка 11:1411:15 1 Україна » Київська область 4.1 335.5
13  з.п. Чубинський 11:1811:19 1 Україна » Київська область 2.5 338
14  Бориспіль 11:2411:26 2 Київська область » Бориспіль 6.6 344.6
15  з.п. Травнева 11:3311:34 1 Україна » Київська область 9.3 353.9
16  з.п. Кучакове 11:3711:38 1 Україна » Київська область 3.2 357.1
17  з.п. Новотроянда 11:4411:45 1 Україна » Київська область 6.8 363.9
18  з.п. Селичівка 11:4911:50 1 Україна » Київська область 5.1 369
19  Баришівка 11:5311:54 1 Україна » Київська область 2.4 371.4
20  з.п. Коржі 11:5711:58 1 Україна » Київська область 2.6 374
21  з.п. Жовтневий 12:0212:03 1 Україна » Київська область 6 380
22  Березань 12:0812:09 1 Україна » Київська область 4.9 384.9
23  з.п. Хмелевик 12:1512:16 1 Україна » Київська область 7.7 392.6
24  Переяславська 12:2212:23 1 Україна » Київська область 5.4 398
25  з.п. Засупоївка (78 км) 12:2612:27 1 Україна » Київська область 2.4 400.4
26  з.п. Ранковий 12:3012:31 1 Україна » Київська область 2.6 403
27  Яготин 12:3712:39 2 Україна » Київська область 11.1 414.1
28  з.п. Черняхівський 12:4812:49 1 Україна » Київська область 11.6 425.7
29  з.п. Богданівка 12:5312:54 1 Україна » Київська область 4.3 430
30  Кононівка 13:0013:01 1 Україна » Черкаська область 7.2 437.2
31  Мар'янівка 13:1013:11 1 Україна » Полтавська область 11.8 449
32  з.п. Париж.Ком. 13:1613:17 1 Україна » Полтавська область 6.4 455.4
33  з.п. Сл.Петрівка 13:2013:21 1 Україна » Полтавська область 2.7 458.1
34  Гребінка 13:27 Полтавська область » Гребінка 3.1 461.2
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ