[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 18.10 № 7087 на дільниці Харків Пас(15.45) -Букине(18.15)курсує зміненим розкладом: Основа 16.05,Безлюдівка 16.08,Зміїв 16.29- 16.30,Занки 16.43,Балаклія 17.16-17.17,Ізюм 18.03-18.04,Букине 18.15
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7087
Харків-Пасажирський – Костянтинівка УВАГА! Зупинки поїзду ТІЛЬКИ по станціях, вказаних у розкладі.
з 23 вересня 2021 по 11 грудня 2021
7087
крім вт.
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 15:45 Харківська область » Харків 0 0
2  Основа 15:5816:00 2 Харків » Основа 6 6
3  Шебелинка 16:5216:53 1 Україна » Харківська область 52 58
4  Балаклія 17:0917:11 2 Україна » Харківська область 18 76
5  Савинці 17:2617:27 1 Україна » Харківська область 15 91
6  Закомельська 17:3917:40 1 Україна » Харківська область 12 103
7  Ізюм 18:0218:04 2 Харківська область » Ізюм 19 122
8  Святогірськ 18:2818:30 2 Україна » Донецька область 24 146
9  Форпостна 18:4118:42 1 Україна » Донецька область 12 158
10  Лиман 18:5718:59 2 Донецька область » Лиман 12 170
11  з.п. Райгородок 19:0919:10 1 Донецька область » Райгородок 10 180
12  Слов'янський курорт 19:1619:17 1 Україна » Донецька область 7 187
13  ім. Кожушко О.М. 19:2119:22 1 Донецька область » Слов'янськ 6 193
14  Краматорськ 19:3719:39 2 Донецька область » Краматорськ 12 205
15  Дружківка 19:5019:51 1 Україна » Донецька область 11 216
16  Костянтинівка 20:10 Донецька область » Костянтинівка 19 235
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ