[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule of train
train  
  1. 09.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6441 Сватове- Попасна: Сватове 04.57 Кабанне 05.29-05.30 Кремiнне 06.05-06.06 Рубiжне 06.28-06.30(-4) Насвiтевич 06.53(+2)-06.55(+2) Лисичанськ 07.04(+2)-07.05(+2) Переїзна 07.11(+2)-07.12(+2) Лоскутiвка 07.45(+1)-07.46(+1) Венгерiвка 08.13-08.14 Комишуваха 08.24-08.25 Попасна-2 08.34-08.35 Попасна 08.41
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-12-10 / Потяг: #6441
  2. В добу 08, 10 грудня 2021 року: - № 6441 сполученням Сватове-Попасна – відправлення зі ст. Сватове -45 хв (04.12), ст. Кабанне -45 хв (04.44-04.45), ст. Кремiнне -45хв (05.20-05.21), прибуття на ст. Рубiжне -45 хв (05.43), відправлення зі ст. Рубіжне -49 хв (05.45), ст. Насвiтевич -43 хв (06.06-06.10), ст. Лисичанськ -43 хв (06.19-06.20), ст. Переїзна -43 хв (06.26-06.27), ст. Лоскутiвка -44 хв (7.00-07.01), ст. Венгерiвка -45 хв (07.28-07.29), ст. Комишуваха -45 хв (07.39-07.40), ст. Попасна-2 -45 хв (07.49-07.50), ст. Попасна -45 хв (07.56).
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-10 / Потяг: #6441
Svatove – Popasna З усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах
з 22 серпня 2021 по 11 грудня 2021
6441
daily
Distance
Punct income depart stop Geography Δ
km 
Σ
km 
1  Svatove 04:57 Lugansk Oblast » Svatovo 0 0
2  Kabanne 05:2905:30 1 Ukraine » Lugansk Oblast 21 21
3  Kreminne 06:0506:06 1 Ukraine » Lugansk Oblast 21 42
4  Rubigne 06:2806:34 6 Ukraine » Lugansk Oblast 12 54
5  Nasvitevych 06:5106:53 2 Ukraine » Lugansk Oblast 8 62
6  Lysychans'k 07:0207:03 1 Ukraine » Lugansk Oblast 5 67
7  Pereizdna 07:0907:10 1 Ukraine » Lugansk Oblast 3 70
8  Loskutivka 07:4407:45 1 Ukraine » Lugansk Oblast 16 86
9  Vengerivka 08:1308:14 1 Ukraine » Lugansk Oblast 9 95
10  Kamyshuvaha 08:2408:25 1 Ukraine » Lugansk Oblast 5 100
11  Popasna-2 08:3408:35 1 Ukraine » Lugansk Oblast 7 107
12  Popasna 08:41 Lugansk Oblast » Popasna 2 109
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ