[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 12.10 №6517 до ст.Покотилівка(11.24-11.26) прослідує згідно діючого розкладу,далі Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43-12.44,Біляївка 13.48- 13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6517
  2. В добу 26.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.50-14.56, далі прослідує згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-26 / Потяг: #6517
  3. В добу 20,22.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-22 / Потяг: #6517
  4. В добу 21, 23 жовтня 2021 р. змінюється графік руху п/п № 6517 Харків - Дубове: Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6517
Харків-Пасажирський – Дубове 
з 26 липня 2021 по 11 грудня 2021
6517
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 11:05 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 11:1011:11 1 Харківська область » Харків 2 2
3  з.п. Липовий гай 11:1511:17 2 Харківська область » Харків 4 6
4  з.п. Карачівка 11:2011:21 1 Україна » Харківська область 3 9
5  Покотилівка 11:2411:25 1 Україна » Харківська область 1 10
6  з.п. Науковий 11:2811:29 1 Україна » Харківська область 3 13
7  з.п. Високий 11:3111:32 1 Україна » Харківська область 2 15
8  з.п. Зелений гай 11:3411:35 1 Україна » Харківська область 2 17
9  з.п. Південний 11:3711:38 1 Україна » Харківська область 1 18
10  з.п. Комарівка 11:4011:41 1 Україна » Харківська область 1 19
11  з.п. Артемівка 11:4411:45 1 Україна » Харківська область 4 23
12  Мерефа 11:4911:51 2 Харківська область » Мерефа 2 25
13  з.п. Міст 11:5611:57 1 Україна » Харківська область 3 28
14  з.п. Селекційна 12:0012:01 1 Україна » Харківська область 3 31
15  з.п. Єзерська 12:0612:07 1 Україна » Харківська область 6 37
16  з.п. Липкуватівка 12:1012:11 1 Україна » Харківська область 2 39
17  Бірки 12:1712:18 1 Україна » Харківська область 5 44
18  з.п. 829 км 12:2312:24 1 Україна » Харківська область 5 49
19  з.п. Спасів скит 12:2712:28 1 Україна » Харківська область 2 51
20  Шурине 12:3212:33 1 Україна » Харківська область 4 55
21  з.п. Широніне 12:3712:38 1 Україна » Харківська область 4 59
22  Безпалівка 12:4212:43 1 Україна » Харківська область 4 63
23  з.п. Клименівка 12:4812:49 1 Україна » Харківська область 3 66
24  з.п. Новоберецька 12:5112:52 1 Україна » Харківська область 3 69
25  з.п. Північ 12:5612:57 1 Україна » Харківська область 4 73
26  Трійчате 12:5913:00 1 Україна » Харківська область 2 75
27  з.п. Берека 13:0613:07 1 Україна » Харківська область 5 80
28  з.п. 865 км 13:1113:12 1 Україна » Харківська область 4 84
29  Лихачове 13:1613:18 2 Україна » Харківська область 4 88
30  з.п. 872 км 13:2313:24 1 Україна » Харківська область 4 92
31  з.п. 878 км 13:2813:29 1 Україна » Харківська область 5 97
32  з.п. Перемога 13:3313:34 1 Україна » Харківська область 4 101
33  Біляївка 13:3713:38 1 Україна » Харківська область 3 104
34  з.п. Роздольський 13:4413:45 1 Україна » Харківська область 6 110
35  з.п. Шульське 13:5013:51 1 Україна » Харківська область 5 115
36  Краснопавлівка 13:5413:55 1 Україна » Харківська область 3 118
37  з.п. Відпочинок 14:0314:04 1 Україна » Харківська область 9 127
38  Герсеванівский 14:0814:09 1 Україна » Харківська область 3 130
39  з.п. Прядкін 14:1514:16 1 Україна » Харківська область 5 135
40  Панютине 14:2214:23 1 Україна » Харківська область 6 141
41  з.п. Хлібна 14:2614:27 1 Україна » Харківська область 1 142
42  з.п. Заводська 14:3014:31 1 Харківська область » Лозова 3 145
43  Лозова 14:3514:56 21 Харківська область » Лозова 1 146
44  Близнюки 15:1815:19 1 Харківська область » Близнюки 17 163
45  Дубове 15:34 Україна » Харківська область 12 175
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ