[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
Сватове – Куп'янськ-Вузловий 
з 25 липня 2021 по 11 грудня 2021
6330
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Сватове 04:55 Луганська область » Сватове 0 0
2  з.п. Красноріченська 05:0205:03 1 Україна » Луганська область 5 5
3  з.п. Гончарівка 05:0805:09 1 Україна » Луганська область 3 8
4  з.п. Калинівка 05:1405:15 1 Україна » Луганська область 4 12
5  з.п. Кривошиївка 05:2005:21 1 Україна » Луганська область 3 15
6  з.п. Учнівський 05:2605:27 1 Україна » Луганська область 4 19
7  Куземівка 05:3305:35 2 Україна » Луганська область 3 22
8  з.п. Берестова 05:4205:43 1 Україна » Харківська область 5 27
9  з.п. 849 км 05:4905:50 1 Україна » Харківська область 5 32
10  Кислівка 05:5705:59 2 Україна » Харківська область 5 37
11  з.п. Шапарівка 06:0506:06 1 Україна » Харківська область 3 40
12  з.п. 838 км 06:0906:10 1 Україна » Харківська область 3 43
13  з.п. Піщане 06:1506:16 1 Україна » Харківська область 4 47
14  з.п. 831 км 06:2106:22 1 Україна » Харківська область 2 49
15  з.п. Ливарний 06:2706:28 1 Україна » Харківська область 4 53
16  Курилівка 06:3306:34 1 Україна » Харківська область 3 56
17  Куп'янськ-Вузловий 06:43 Харківська область » Куп'янськ 2 58
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ