[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 19, 20, 21, 22, 23 липня 2021 змінюється графік руху п/п № 6442 Попасна-Куп’янськ: ст. Попасна 08.40 Попасна-2 08.46-08.47 Комишуваха 08.55-08.56 Венгерiвка 09.03-09.04 Лоскутiвка 09.18- 09.19 Переїзна 10.03-10.04(+10) Лисичанськ 10.12-10.13(+10) Насвiтевич 10.21-10.22(+10) Рубiжне 10.40-10.41(+9) Кремiнне 11.03- 11.04(+9) Кабанне 11.41-11.42(+8) Сватове 12.18(+8) далі згідно з діючим розкладом руху.
    Дісно з: 2021-07-14 до: 2021-07-23 / Потяг: #6442
Попасна – Куп'янськ-Вузловий 
з 31 травня 2021 по 11 грудня 2021
6442
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Попасна 08:40 Луганська область » Попасна 0 0
2  Попасна-2 08:4608:47 1 Україна » Луганська область 2 2
3  Комишуваха 08:5508:56 1 Україна » Луганська область 7 9
4  Венгерівка 09:0309:04 1 Україна » Луганська область 5 14
5  Лоскутівка 09:1809:19 1 Україна » Луганська область 9 23
6  Переїздна 09:5309:54 1 Україна » Луганська область 16 39
7  Лисичанськ 10:0210:03 1 Україна » Луганська область 3 42
8  Насвітевич 10:1110:12 1 Україна » Луганська область 5 47
9  Рубіжне 10:3010:32 2 Україна » Луганська область 8 55
10  Кремінне 10:5410:55 1 Україна » Луганська область 12 67
11  Кабаннє 11:3211:34 2 Україна » Луганська область 21 88
12  Сватове 12:1012:52 42 Луганська область » Сватове 21 109
13  з.п. Красноріченська 13:0013:01 1 Україна » Луганська область 5 114
14  з.п. Гончарівка 13:0613:07 1 Україна » Луганська область 3 117
15  з.п. Калинівка 13:1213:13 1 Україна » Луганська область 4 121
16  з.п. Кривошиївка 13:1813:19 1 Україна » Луганська область 3 124
17  з.п. Учнівський 13:2413:25 1 Україна » Луганська область 4 128
18  Куземівка 13:3113:32 1 Україна » Луганська область 3 131
19  з.п. Берестова 13:3913:40 1 Україна » Харківська область 5 136
20  з.п. 849 км 13:4613:47 1 Україна » Харківська область 5 141
21  Кислівка 13:5413:56 2 Україна » Харківська область 5 146
22  з.п. Шапарівка 14:0114:02 1 Україна » Харківська область 3 149
23  з.п. 838 км 14:0614:07 1 Україна » Харківська область 3 152
24  з.п. Піщане 14:1214:13 1 Україна » Харківська область 4 156
25  з.п. 831 км 14:1814:19 1 Україна » Харківська область 2 158
26  з.п. Ливарний 14:2414:25 1 Україна » Харківська область 4 162
27  Курилівка 14:3014:31 1 Україна » Харківська область 3 165
28  Куп'янськ-Вузловий 14:39 Харківська область » Куп'янськ 2 167
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ