[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 19,21,23,25.10.21р. №6516 до ст.Мерефа 12.17-12.21 слідує діючим розкладом, далі ст.Покотилівка 12.57-13.06, ст.Харків Пас 13.34.
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-25 / Потяг: #6516
Дубове – Харків-Пасажирський 
з 29 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6516
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дубове 08:20 Україна » Харківська область 0 0
2  з.п. 950 км 08:2908:30 1 Україна » Харківська область 8 8
3  Близнюки 08:3408:35 1 Харківська область » Близнюки 4 12
4  Лозова 08:5809:14 16 Харківська область » Лозова 17 29
5  з.п. Заводська 09:1809:19 1 Харківська область » Лозова 1 30
6  з.п. Хлібна 09:2209:23 1 Україна » Харківська область 3 33
7  Панютине 09:2609:27 1 Україна » Харківська область 1 34
8  з.п. Прядкін 09:3309:34 1 Україна » Харківська область 6 40
9  Герсеванівский 09:4009:42 2 Україна » Харківська область 5 45
10  з.п. Відпочинок 09:4609:47 1 Україна » Харківська область 3 48
11  Краснопавлівка 09:5509:57 2 Україна » Харківська область 9 57
12  з.п. Шульське 10:0010:01 1 Україна » Харківська область 3 60
13  з.п. Роздольський 10:0610:07 1 Україна » Харківська область 5 65
14  Біляївка 10:1410:23 9 Україна » Харківська область 6 71
15  з.п. Перемога 10:2710:28 1 Україна » Харківська область 3 74
16  з.п. 878 км 10:3210:33 1 Україна » Харківська область 4 78
17  з.п. 872 км 10:3810:39 1 Україна » Харківська область 5 83
18  Лихачове 10:4610:47 1 Україна » Харківська область 4 87
19  з.п. 865 км 10:5210:53 1 Україна » Харківська область 4 91
20  з.п. Берека 10:5710:58 1 Україна » Харківська область 4 95
21  Трійчате 11:0311:04 1 Україна » Харківська область 5 100
22  з.п. Північ 11:0711:08 1 Україна » Харківська область 2 102
23  з.п. Новоберецька 11:1211:13 1 Україна » Харківська область 4 106
24  з.п. Клименівка 11:1511:16 1 Україна » Харківська область 3 109
25  Безпалівка 11:2111:22 1 Україна » Харківська область 3 112
26  з.п. Широніне 11:2711:28 1 Україна » Харківська область 4 116
27  Шурине 11:3311:34 1 Україна » Харківська область 10.8 126.8
28  з.п. Спасів скит 11:3811:39 1 Україна » Харківська область 2 128.8
29  з.п. 829 км 11:4211:43 1 Україна » Харківська область 4 132.8
30  Бірки 11:4811:49 1 Україна » Харківська область 5 137.8
31  з.п. Липкуватівка 11:5511:56 1 Україна » Харківська область 4.9 142.7
32  з.п. Єзерська 11:5912:00 1 Україна » Харківська область 2 144.7
33  з.п. Селекційна 12:0512:06 1 Україна » Харківська область 6 150.7
34  з.п. Міст 12:1012:12 2 Україна » Харківська область 3 153.7
35  Мерефа 12:1712:19 2 Харківська область » Мерефа 3 156.7
36  з.п. Артемівка 12:2312:24 1 Україна » Харківська область 2 158.7
37  з.п. Комарівка 12:2712:28 1 Україна » Харківська область 3.8 162.5
38  з.п. Південний 12:3012:31 1 Україна » Харківська область 1.3 163.8
39  з.п. Зелений гай 12:3312:34 1 Україна » Харківська область 6.9 170.7
40  з.п. Високий 12:3612:37 1 Україна » Харківська область 2 172.7
41  з.п. Науковий 12:4012:41 1 Україна » Харківська область 2 174.7
42  Покотилівка 12:4412:45 1 Україна » Харківська область 3 177.7
43  з.п. Карачівка 12:4812:49 1 Україна » Харківська область 1 178.7
44  з.п. Липовий гай 12:5212:54 2 Харківська область » Харків 3 181.7
45  з.п. Новоселівка 12:5913:00 1 Харківська область » Харків 4 185.7
46  Харків-Пасажирський 13:04 Харківська область » Харків 2.2 187.9
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ