[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
    ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 17.26);
    пл.Проспектна (17.30 - 17.31);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (17.40 - 17.41);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (17.43 - 17.44);
    пл.Ксенівка (17.47 - 17.48);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.51);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6126
Дніпро-Гол. – Синельникове-1 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6126
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 17:20 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 17:2817:29 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 17:3117:32 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 17:3517:36 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 17:4017:41 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 17:4317:44 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. Ксеніївка 17:4717:48 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 15
8  Ігрень 17:5017:51 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 16
9  з.п. 212 км 17:5817:59 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
10  Іларіонове 18:0418:05 1 Україна » Дніпропетровська область 4 22
11  з.п. 219 км 18:0818:09 1 Україна » Дніпропетровська область 3 25
12  з.п. 222 км 18:1218:13 1 Україна » Дніпропетровська область 3 28
13  з.п. 225 км 18:1618:17 1 Україна » Дніпропетровська область 3 31
14  з.п. Хорошеве 18:2018:21 1 Україна » Дніпропетровська область 2 33
15  з.п. 230 км 18:2418:26 2 Україна » Дніпропетровська область 4 37
16  з.п. 235 км 18:2918:30 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 42
17  Синельникове-2 18:3318:34 1 Дніпропетровська область » Синельникове 1 43
18  Синельникове-1 18:41 Дніпропетровська область » Синельникове 3 46
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ