[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
    пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
    Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    далі згідно чинного розкладу;
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6124/6123
Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6124/6123
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 16:16 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  Нижньодніпровськ 16:2716:28 1 Дніпропетровська область » Дніпро 6 6
3  з.п. 196 км 16:3116:32 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 8
4  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 16:3616:37 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 11
5  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 16:3916:40 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 13
6  з.п. Ксеніївка 16:4316:44 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 16
7  Ігрень 16:4616:47 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 17
8  Іларіонове 17:0017:01 1 Україна » Дніпропетровська область 7 24
9  з.п. 222 км 17:0817:09 1 Україна » Дніпропетровська область 6 30
10  з.п. 225 км 17:1217:13 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33
11  з.п. Хорошеве 17:1617:17 1 Україна » Дніпропетровська область 2 35
12  з.п. 230 км 17:2017:22 2 Україна » Дніпропетровська область 4 39
13  з.п. 235 км 17:2517:26 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 44
14  Синельникове-2 17:2917:30 1 Дніпропетровська область » Синельникове 1 45
15  Синельникове-1 17:3717:39 2 Дніпропетровська область » Синельникове 3 48
16  Івківка 17:5017:51 1 Україна » Запорізька область 9 57
17  з.п. 1045 км 17:5517:56 1 Україна » Запорізька область 4 61
18  з.п. 1049 км 18:0018:01 1 Україна » Дніпропетровська область 4 65
19  Славгород-Півд. 18:0718:08 1 Україна » Дніпропетровська область 5 70
20  з.п. 1061 км 18:1518:16 1 Україна » Запорізька область 2 72
21  з.п. 1063 км 18:2018:21 1 Україна » Запорізька область 2 74
22  Новогупалівка 18:2518:26 1 Україна » Запорізька область 4 78
23  з.п. 1074 км 18:3218:33 1 Україна » Запорізька область 7 85
24  Вільнянськ 18:4018:42 2 Запорізька область » Вільнянськ 7 92
25  Янцеве 18:5118:52 1 Україна » Запорізька область 8 100
26  Запоріжжя-Вант. 19:0219:03 1 Запорізька область » Запоріжжя 9 109
27  з.п. Іскра 19:0719:08 1 Запорізька область » Запоріжжя 4 113
28  з.п. Мотор 19:1019:11 1 Запорізька область » Запоріжжя 1 114
29  Запоріжжя-1 19:18 Запорізька область » Запоріжжя 4 118
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ