[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.11);
    пл.Проспектна (16.15 - 16.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.25 - 16.26);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    пл.Ксенівка (16.32 - 16.33);
    ст.Ігрень (16.35 - 16.36);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6280
Дніпро-Гол. – Лозова 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6280
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 16:05 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 16:1316:14 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 16:1616:17 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 16:2016:21 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 16:2516:26 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 16:2816:29 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. Ксеніївка 16:3216:33 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 15
8  Ігрень 16:3516:36 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 16
9  з.п. 212 км 16:4316:44 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
10  Іларіонове 16:4916:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 22
11  з.п. 219 км 16:5316:54 1 Україна » Дніпропетровська область 3 25
12  з.п. 222 км 16:5716:58 1 Україна » Дніпропетровська область 3 28
13  з.п. 225 км 17:0117:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 31
14  з.п. Хорошеве 17:0517:06 1 Україна » Дніпропетровська область 2 33
15  з.п. 230 км 17:0917:11 2 Україна » Дніпропетровська область 4 37
16  з.п. 235 км 17:1417:15 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 42
17  Синельникове-2 17:1817:20 2 Дніпропетровська область » Синельникове 1 43
18  Синельникове-1 17:2717:52 25 Дніпропетровська область » Синельникове 3 46
19  з.п. 1025 км 18:0018:01 1 Україна » Дніпропетровська область 7 53
20  з.п. 1017 км 18:0818:10 2 Україна » Дніпропетровська область 8 61
21  Зайцеве 18:1518:33 18 Україна » Дніпропетровська область 3 64
22  з.п. 1009 км 18:3918:40 1 Україна » Дніпропетровська область 5 69
23  з.п. 1005 км 18:4318:44 1 Україна » Дніпропетровська область 4 73
24  Павлоград-1 18:5418:56 2 Дніпропетровська область » Павлоград 12 85
25  з.п. 988 км 19:0119:02 1 Україна » Дніпропетровська область 5 90
26  Ароматна 19:0619:07 1 Україна » Дніпропетровська область 4 94
27  з.п. 981 км 19:1019:11 1 Україна » Дніпропетровська область 2 96
28  з.п. 978 км 19:1419:15 1 Україна » Дніпропетровська область 3 99
29  Варварівка 19:2119:22 1 Україна » Дніпропетровська область 5 104
30  з.п. 969 км 19:2719:28 1 Україна » Дніпропетровська область 4 108
31  з.п. Жемчужне 19:3319:34 1 Україна » Дніпропетровська область 5 113
32  Самійлівка 19:4419:45 1 Україна » Харківська область 11 124
33  з.п. 948 км 19:4919:51 2 Україна » Харківська область 5 129
34  з.п. 943 км 19:5519:56 1 Україна » Харківська область 5 134
35  з.п. 940 км 19:5920:00 1 Україна » Харківська область 2 136
36  з.п. 939 км 20:0320:04 1 Україна » Харківська область 2 138
37  з.п. 936 км 20:0820:09 1 Харківська область » Лозова 3 141
38  Лозова 20:21 Харківська область » Лозова 8 149
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ