[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  2. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
Дніпро-Гол. – Лозова 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6280
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 16:05 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 16:1316:14 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 16:1616:17 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 16:2016:21 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 16:2516:26 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 16:2816:29 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. Ксеніївка 16:3216:33 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 15
8  Ігрень 16:3516:36 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 16
9  з.п. 212 км 16:4316:44 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
10  Іларіонове 16:4916:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 22
11  з.п. 219 км 16:5316:54 1 Україна » Дніпропетровська область 2.8 24.8
12  з.п. 222 км 16:5716:58 1 Україна » Дніпропетровська область 6 30.8
13  з.п. 225 км 17:0117:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33.8
14  з.п. Хорошеве 17:0517:06 1 Україна » Дніпропетровська область 2 35.8
15  з.п. 230 км 17:0917:11 2 Україна » Дніпропетровська область 4 39.8
16  з.п. 235 км 17:1417:15 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 44.8
17  Синельникове-2 17:1817:20 2 Дніпропетровська область » Синельникове 1 45.8
18  Синельникове-1 17:2717:52 25 Дніпропетровська область » Синельникове 3 48.8
19  з.п. 1025 км 18:0018:01 1 Україна » Дніпропетровська область 7 55.8
20  з.п. 1017 км 18:0818:10 2 Україна » Дніпропетровська область 8 63.8
21  Зайцеве 18:1518:33 18 Україна » Дніпропетровська область 3 66.8
22  з.п. 1009 км 18:3918:40 1 Україна » Дніпропетровська область 5 71.8
23  з.п. 1005 км 18:4318:44 1 Україна » Дніпропетровська область 4 75.8
24  Павлоград-1 18:5418:56 2 Дніпропетровська область » Павлоград 12 87.8
25  з.п. 988 км 19:0119:02 1 Україна » Дніпропетровська область 5 92.8
26  Ароматна 19:0619:07 1 Україна » Дніпропетровська область 4 96.8
27  з.п. 981 км 19:1019:11 1 Україна » Дніпропетровська область 2 98.8
28  з.п. 978 км 19:1419:15 1 Україна » Дніпропетровська область 3 101.8
29  Варварівка 19:2119:22 1 Україна » Дніпропетровська область 5 106.8
30  з.п. 969 км 19:2719:28 1 Україна » Дніпропетровська область 4 110.8
31  з.п. Жемчужне 19:3319:34 1 Україна » Дніпропетровська область 5 115.8
32  Самійлівка 19:4419:45 1 Україна » Харківська область 11 126.8
33  з.п. 948 км 19:4919:51 2 Україна » Харківська область 5 131.8
34  з.п. 943 км 19:5519:56 1 Україна » Харківська область 5 136.8
35  з.п. 940 км 19:5920:00 1 Україна » Харківська область 2 138.8
36  з.п. 939 км 20:0320:04 1 Україна » Харківська область 2 140.8
37  з.п. 936 км 20:0820:09 1 Харківська область » Лозова 3 143.8
38  Лозова 20:21 Харківська область » Лозова 8 151.8
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ