[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
    17.08.2021
    призначити до ст.Письменна чинним, далі
    зміненим розкладом:
    ст.Письменна (10.41 - 10.42);
    пл.276 км (10.48 - 10.49);
    пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
    пл.283 км (10.56 - 10.58);
    пл.284 км (11.01 - 11.02);
    пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
    ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
    пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
    ст.Чаплине (приб. 11.37).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
Дніпро-Гол. – Чаплине 
з 20 квітня 2020 по 11 грудня 2021
6110
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 08:40 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 08:4708:48 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 08:5008:51 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 08:5408:55 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 08:5909:00 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 09:0209:03 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. Ксеніївка 09:0609:07 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 15
8  Ігрень 09:0909:10 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 16
9  з.п. 212 км 09:1709:18 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
10  Іларіонове 09:2309:24 1 Україна » Дніпропетровська область 4 22
11  з.п. 219 км 09:2709:28 1 Україна » Дніпропетровська область 3 25
12  з.п. 222 км 09:3109:32 1 Україна » Дніпропетровська область 3 28
13  з.п. 225 км 09:3509:36 1 Україна » Дніпропетровська область 3 31
14  з.п. Хорошеве 09:3909:40 1 Україна » Дніпропетровська область 2 33
15  з.п. 230 км 09:4309:45 2 Україна » Дніпропетровська область 4 37
16  з.п. 235 км 09:4809:49 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 42
17  Синельникове-2 09:5209:53 1 Дніпропетровська область » Синельникове 1 43
18  з.п. 239 км 09:5809:59 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 46
19  з.п. 242 км 10:0210:04 2 Україна » Дніпропетровська область 2 48
20  Вишневецьке 10:0910:10 1 Україна » Дніпропетровська область 5 53
21  з.п. 251 км 10:1410:15 1 Україна » Дніпропетровська область 4 57
22  Роздори 10:1810:19 1 Україна » Дніпропетровська область 3 60
23  з.п. 262 км 10:2510:26 1 Україна » Дніпропетровська область 7 67
24  з.п. Терса 10:2910:30 1 Україна » Дніпропетровська область 3 70
25  з.п. 267 км 10:3210:33 1 Україна » Дніпропетровська область 2 72
26  з.п. 269 км 10:3610:37 1 Україна » Дніпропетровська область 3 75
27  Письменна 10:4110:42 1 Україна » Дніпропетровська область 3 78
28  з.п. 276 км 10:4510:46 1 Україна » Дніпропетровська область 4 82
29  з.п. Крутоярка 10:4910:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 86
30  з.п. 283 км 10:5310:55 2 Україна » Дніпропетровська область 4 90
31  з.п. 284 км 10:5710:58 1 Україна » Дніпропетровська область 2 92
32  з.п. Васильківка 11:0211:03 1 Україна » Дніпропетровська область 5 97
33  Улянівка 11:0811:09 1 Україна » Дніпропетровська область 3 100
34  з.п. Краснощокове 11:1711:18 1 Україна » Дніпропетровська область 9 109
35  Чаплине 11:27 Дніпропетровська область » Чаплине 8 117
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ