[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
Ворожба – Тростянець-Смородине З 15/06 змінюється розклад руху, прибуття на Тростянець-Смородине 22.12
з 28 березня 2021 по 11 грудня 2021
6516
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Ворожба 17:14 Сумська область » Ворожба 0 0
2  Білопілля 17:2417:26 2 Україна » Сумська область 4.9 4.9
3  Торохтяний 17:3317:34 1 Україна » Сумська область 6.2 11.1
4  з.п. 15 км 17:3917:40 1 Україна » Сумська область 4 15.1
5  з.п. Улянівка (рзд) 17:4417:45 1 Україна » Сумська область 1.7 16.8
6  Вири 17:5117:52 1 Україна » Сумська область 4.5 21.3
7  з.п. 24 км 17:5817:59 1 Україна » Сумська область 4 25.3
8  Амбари 18:0518:06 1 Україна » Сумська область 3 28.3
9  з.п. Лікарське 18:1118:12 1 Україна » Сумська область 4.6 32.9
10  Головашівка 18:1818:19 1 Україна » Сумська область 3.6 36.5
11  з.п. 40 км 18:2418:25 1 Україна » Сумська область 3.2 39.7
12  Торопилівка 18:3218:33 1 Україна » Сумська область 4.6 44.3
13  з.п. 52 км 18:4118:42 1 Сумська область » Суми 8.2 52.5
14  Суми 18:4720:24 97 Сумська область » Суми 1.7 54.2
15  з.п. 59 км 20:2920:30 1 Україна » Сумська область 3.2 57.4
16  Суми-Тов. 20:3520:36 1 Сумська область » Суми 1.8 59.2
17  з.п. Олдиш 20:4020:41 1 Сумська область » Суми 2.4 61.6
18  Баси 20:4520:46 1 Суми » Баси 2.1 63.7
19  з.п. 68 км 20:5120:52 1 Україна » Сумська область 2.5 66.2
20  з.п. 70 км 20:5620:57 1 Україна » Сумська область 2.5 68.7
21  Сироватка 21:0221:03 1 Україна » Сумська область 3.2 71.9
22  Ім. Василя Несвіта 21:1321:14 1 Україна » Сумська область 7.5 79.4
23  з.п. 86 км 21:2221:23 1 Україна » Сумська область 4.2 83.6
24  Боромля 21:3221:33 1 Новгородське » Боромля 11.1 94.7
25  з.п. Блок-пост 98 км 21:4221:43 1 Україна » Сумська область 4.2 98.9
26  з.п. 102 км 21:4921:50 1 Україна » Сумська область 4.1 103
27  Скрягівка 21:5621:57 1 Україна » Сумська область 3.9 106.9
28  з.п. Олексине 22:0222:03 1 Україна » Сумська область 2.5 109.4
29  Тростянець-Смородине 22:12 Тростянець » Тростянець-Смородине 5.6 115
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ