[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 7032 сполученням Слов'янськ-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (07.27) згідно з книгою розкладу, відправлення зі ст. Гаврилівка +2 хв (07.30), ст. Дубове +4 хв (07.43-07.44), ст. Близнюки +4 хв (07.55- 07.56), Пост 4 км +4 хв (08.06), прибуття на ст. Лозова +4 (08.15).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #7032/7034
Слов'янськ – Харків-Пасажирський з 07.11.2020 призначено однохвилинні зупинки по з.п. Надеждівка та з.п. Високий.
з 28 березня 2021 по 11 грудня 2021
7032/7034
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Слов'янськ 06:20 Донецька область » Слов'янськ 0 0
2  Шидловська 06:3106:32 1 Україна » Донецька область 12 12
3  Бантишеве 06:4206:43 1 Україна » Донецька область 10 22
4  Гусарівка 06:5106:52 1 Україна » Харківська область 10 32
5  Барвінкове 07:0407:05 1 Україна » Харківська область 10 42
6  Язикове 07:1307:14 1 Україна » Харківська область 8 50
7  Гаврилівка 07:2707:28 1 Україна » Харківська область 14 64
8  Дубове 07:3907:40 1 Україна » Харківська область 11 75
9  Близнюки 07:5107:52 1 Харківська область » Близнюки 12 87
10  Лозова 08:1108:27 16 Харківська область » Лозова 17 104
11  Панютине 08:3508:36 1 Україна » Харківська область 7 111
12  Герсеванівский 08:4708:48 1 Україна » Харківська область 11 122
13  Краснопавлівка 08:5808:59 1 Україна » Харківська область 12 134
14  Біляївка 09:1009:11 1 Україна » Харківська область 14 148
15  Лихачове 09:2209:23 1 Україна » Харківська область 4 152
16  Трійчате 09:3609:37 1 Україна » Харківська область 5 157
17  Безпалівка 09:4709:48 1 Україна » Харківська область 3 160
18  Шурине 09:5609:57 1 Україна » Харківська область 4 164
19  Бірки 10:0610:07 1 Україна » Харківська область 5 169
20  Мерефа 10:2710:29 2 Харківська область » Мерефа 3 172
21  з.п. Високий 10:4010:41 1 Україна » Харківська область 9.1 181.1
22  Покотилівка 10:4610:47 1 Україна » Харківська область 15 196.1
23  Харків-Пасажирський 11:02 Харківська область » Харків 1 197.1
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ