[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 28, 29 жовтня 2021 змінюється графік руху П/п № 6231/6232 Святогiрськ-Близнюки Святогiрськ 06.15, Форпостна 06.34-06.35, Лиман 06.59-07.11, Брусин 07.21-07.22, Пост 10 Км 07.25-07.26, Придонецька 07.32-07.33, Слов`янський курорт 07.40-07.41, Iм.Кожушко О.М. 07.51-07.52, Слов'янськ 07.58-08.15, Шидловська 08.33-08.34, Бантишеве 08.49- 08.50, Гусарiвка 09.09 (+6)-09.10 (+6), Барвiнкове 09.25 (+10)-09.26 (+10), Язикове 09.35 (+10)-09.36 (+10), Гаврилiвка 09.50 (+10)-09.51 (+10), Дубове 10.06 (+10)-10.07 (+10), Близнюки 10.23 (+8).
    Дісно з: 2021-10-27 до: 2021-10-29 / Потяг: #6231/6232*
Святогірськ – Близнюки З усіма зупинками на зуп.пунктах, крім ЗП 17 км
з 28 березня 2021 по 30 жовтня 2021
6231/6232*
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Святогірськ 06:15 Україна » Донецька область 0 0
2  Форпостна 06:3406:35 1 Україна » Донецька область 12 12
3  Лиман 06:5907:11 12 Донецька область » Лиман 12 24
4  Брусин 07:2107:22 1 Україна » Донецька область 7 31
5  з.п. 10 км 07:2507:26 1 Україна » Донецька область 3 34
6  Придонецька 07:3207:33 1 Україна » Донецька область 3 37
7  Слов'янський курорт 07:4007:41 1 Україна » Донецька область 5 42
8  ім. Кожушко О.М. 07:5107:52 1 Донецька область » Слов'янськ 6 48
9  Слов'янськ 07:5808:15 17 Донецька область » Слов'янськ 3 51
10  Шидловська 08:3308:34 1 Україна » Донецька область 12 63
11  Бантишеве 08:4908:50 1 Україна » Донецька область 10 73
12  Гусарівка 09:0309:04 1 Україна » Харківська область 10 83
13  Барвінкове 09:1509:16 1 Україна » Харківська область 10 93
14  Язикове 09:2509:26 1 Україна » Харківська область 8 101
15  Гаврилівка 09:4009:41 1 Україна » Харківська область 14 115
16  Дубове 09:5609:57 1 Україна » Харківська область 11 126
17  Близнюки 10:15 Харківська область » Близнюки 12 138
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ