[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 18.10 № 6855 Харків Пас(15.50) -Лозова, курсує зміненим розкладом: Покотилівка 16.12-16.13,Мерефа 16.36-16.38,Борки 17.04-17.10,далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6855/6865
Харків-Пасажирський – Гаврилівка 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6855/6865
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 15:50 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 15:5515:56 1 Харківська область » Харків 2 2
3  з.п. Липовий гай 16:0016:02 2 Харківська область » Харків 4 6
4  з.п. Карачівка 16:0516:06 1 Україна » Харківська область 3 9
5  Покотилівка 16:0916:10 1 Україна » Харківська область 1 10
6  з.п. Науковий 16:1316:14 1 Україна » Харківська область 3 13
7  з.п. Високий 16:1616:17 1 Україна » Харківська область 2 15
8  з.п. Зелений гай 16:1916:20 1 Україна » Харківська область 2 17
9  з.п. Південний 16:2216:23 1 Україна » Харківська область 1 18
10  з.п. Комарівка 16:2516:26 1 Україна » Харківська область 1 19
11  з.п. Артемівка 16:2916:30 1 Україна » Харківська область 4 23
12  Мерефа 16:3416:36 2 Харківська область » Мерефа 2 25
13  з.п. Міст 16:4116:42 1 Україна » Харківська область 3 28
14  з.п. Селекційна 16:4516:46 1 Україна » Харківська область 3 31
15  з.п. Єзерська 16:5116:52 1 Україна » Харківська область 6 37
16  з.п. Липкуватівка 16:5516:56 1 Україна » Харківська область 2 39
17  Бірки 17:0217:10 8 Україна » Харківська область 5 44
18  з.п. 829 км 17:1517:16 1 Україна » Харківська область 5 49
19  з.п. Спасів скит 17:1917:20 1 Україна » Харківська область 2 51
20  Шурине 17:2517:27 2 Україна » Харківська область 4 55
21  з.п. Широніне 17:3317:35 2 Україна » Харківська область 4 59
22  Безпалівка 17:4017:41 1 Україна » Харківська область 4 63
23  з.п. Клименівка 17:4617:47 1 Україна » Харківська область 3 66
24  з.п. Новоберецька 17:4917:50 1 Україна » Харківська область 3 69
25  з.п. Північ 17:5417:55 1 Україна » Харківська область 4 73
26  Трійчате 17:5717:58 1 Україна » Харківська область 2 75
27  з.п. Берека 18:0418:05 1 Україна » Харківська область 5 80
28  з.п. 865 км 18:0918:10 1 Україна » Харківська область 4 84
29  Лихачове 18:1418:24 10 Україна » Харківська область 4 88
30  з.п. 872 км 18:2918:30 1 Україна » Харківська область 4 92
31  з.п. 878 км 18:3418:35 1 Україна » Харківська область 5 97
32  з.п. Перемога 18:3918:40 1 Україна » Харківська область 4 101
33  Біляївка 18:4318:44 1 Україна » Харківська область 3 104
34  з.п. Роздольський 18:5018:51 1 Україна » Харківська область 6 110
35  з.п. Шульське 18:5618:57 1 Україна » Харківська область 5 115
36  Краснопавлівка 19:0019:01 1 Україна » Харківська область 3 118
37  з.п. Відпочинок 19:0919:10 1 Україна » Харківська область 9 127
38  Герсеванівский 19:1419:15 1 Україна » Харківська область 3 130
39  з.п. Прядкін 19:2119:22 1 Україна » Харківська область 5 135
40  Панютине 19:2819:29 1 Україна » Харківська область 6 141
41  з.п. Хлібна 19:3219:33 1 Україна » Харківська область 1 142
42  з.п. Заводська 19:3619:37 1 Харківська область » Лозова 3 145
43  Лозова 19:4220:15 33 Харківська область » Лозова 1 146
44  Близнюки 20:3720:38 1 Харківська область » Близнюки 17 163
45  Дубове 20:5320:54 1 Україна » Харківська область 12 175
46  Гаврилівка 21:06 Україна » Харківська область 11 186
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ