[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 08.10 №6513 до ст.Лихачове (10.52-10.54) слідує згідно діючого розкладу,далі Біляївка 11.23-11.24, Краснопавлівка 11.43-11.44, Герсеванівський 11.54-12.00,Панютине 12.13-12.14,Лозова 12.26
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6513
Харків-Пасажирський – Лозова 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6513
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 08:25 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 08:3008:31 1 Харківська область » Харків 2 2
3  з.п. Липовий гай 08:3508:37 2 Харківська область » Харків 4 6
4  з.п. Карачівка 08:4008:41 1 Україна » Харківська область 3 9
5  Покотилівка 08:4308:44 1 Україна » Харківська область 1 10
6  з.п. Науковий 08:4708:49 2 Україна » Харківська область 3 13
7  з.п. Високий 08:5208:53 1 Україна » Харківська область 2 15
8  з.п. Зелений гай 08:5508:56 1 Україна » Харківська область 2 17
9  з.п. Південний 08:5808:59 1 Україна » Харківська область 1 18
10  з.п. Комарівка 09:0109:02 1 Україна » Харківська область 1 19
11  з.п. Артемівка 09:0509:06 1 Україна » Харківська область 4 23
12  Мерефа 09:0909:11 2 Харківська область » Мерефа 2 25
13  з.п. Міст 09:1609:17 1 Україна » Харківська область 3 28
14  з.п. Селекційна 09:2009:21 1 Україна » Харківська область 3 31
15  з.п. Єзерська 09:2609:27 1 Україна » Харківська область 6 37
16  з.п. Липкуватівка 09:3009:31 1 Україна » Харківська область 2 39
17  Бірки 09:3709:38 1 Україна » Харківська область 5 44
18  з.п. 829 км 09:4309:44 1 Україна » Харківська область 5 49
19  з.п. Спасів скит 09:4709:48 1 Україна » Харківська область 2 51
20  Шурине 09:5309:54 1 Україна » Харківська область 4 55
21  з.п. Широніне 09:5910:00 1 Україна » Харківська область 4 59
22  Безпалівка 10:0310:05 2 Україна » Харківська область 4 63
23  з.п. Клименівка 10:1210:13 1 Україна » Харківська область 3 66
24  з.п. Новоберецька 10:1610:17 1 Україна » Харківська область 3 69
25  з.п. Північ 10:2210:23 1 Україна » Харківська область 4 73
26  Трійчате 10:2610:37 11 Україна » Харківська область 2 75
27  з.п. Берека 10:4210:43 1 Україна » Харківська область 5 80
28  з.п. 865 км 10:4710:48 1 Україна » Харківська область 4 84
29  Лихачове 10:5210:53 1 Україна » Харківська область 4 88
30  з.п. 872 км 10:5810:59 1 Україна » Харківська область 4 92
31  з.п. 878 км 11:0311:04 1 Україна » Харківська область 5 97
32  з.п. Перемога 11:0811:09 1 Україна » Харківська область 4 101
33  Біляївка 11:1311:21 8 Україна » Харківська область 3 104
34  з.п. Роздольський 11:2811:29 1 Україна » Харківська область 6 110
35  з.п. Шульське 11:3411:35 1 Україна » Харківська область 5 115
36  Краснопавлівка 11:3911:40 1 Україна » Харківська область 3 118
37  з.п. Відпочинок 11:4911:50 1 Україна » Харківська область 9 127
38  Герсеванівский 11:5511:56 1 Україна » Харківська область 3 130
39  з.п. Прядкін 12:0212:03 1 Україна » Харківська область 5 135
40  Панютине 12:0912:10 1 Україна » Харківська область 6 141
41  з.п. Хлібна 12:1312:14 1 Україна » Харківська область 1 142
42  з.п. Заводська 12:1712:18 1 Харківська область » Лозова 3 145
43  Лозова 12:22 Харківська область » Лозова 1 146
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ