[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule of train
train  
  1. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6165/6166
daily
Distance
Punct income depart stop Geography Δ
km 
Σ
km 
1  Zolochiv 11:35 Kharkiv Oblast » Zolochev 0 0
2  pl. Sosnivka 11:4011:41 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 3.2 3.2
3  pl. Chernoglazivka 11:4511:46 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 4.1 7.3
4  pl. Z.p. 205 km. 11:5011:51 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 1.4 8.7
5  Rogozyanka 11:5711:58 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 4.8 13.5
6  pl. Phes'ky 12:0312:04 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2.1 15.6
7  pl. Chepelyne 12:0712:08 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 3 18.6
8  pl. Jarotivka 12:1312:14 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 3.8 22.4
9  Peresichna 12:1912:20 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2.9 25.3
10  pl. Z.p. 224 km. 12:2312:24 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2.2 27.5
11  Kurortna 12:2712:28 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2.4 29.9
12  Shpakivka 12:3112:32 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2.7 32.6
13  pl. Zarichanka 12:3612:37 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2 34.6
14  pl. Podvirky 12:4112:42 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2.8 37.4
15  pl. Ryzhiv 12:4812:49 1 Kharkiv Oblast » Pisochyn 4.8 42.2
16  pl. Khvylynka 12:5212:53 1 Kharkiv Oblast » Kharkiv 1 43.2
17  Nova Bavariya 12:5712:59 2 Kharkiv » Novaya Bavaryya 1 44.2
18  pl. 6-j km. 13:0513:06 1 Kharkiv Oblast » Kharkiv 4 48.2
19  pl. Dykanivka 13:0813:09 1 Kharkiv Oblast » Kharkiv 0.9 49.1
20  pl. Vereshchakivka 13:1213:13 1 Kharkiv Oblast » Kharkiv 1 50.1
21  Kharkiv-Balashovs'kyy 13:17 Kharkiv Oblast » Kharkiv 2.4 52.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ