[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
Суми – Віринський завод З 15/06 змінюється розклад руху, прибуття на ст. Віринський завод о 18.51
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6855
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Суми 17:45 Сумська область » Суми 0 0
2  з.п. 52 км 17:4917:50 1 Сумська область » Суми 2 2
3  Торопилівка 18:0018:01 1 Україна » Сумська область 8 10
4  з.п. 40 км 18:0818:09 1 Україна » Сумська область 4 14
5  Головашівка 18:1518:16 1 Україна » Сумська область 4 18
6  з.п. Лікарське 18:2218:23 1 Україна » Сумська область 4 22
7  Амбари 18:2918:30 1 Україна » Сумська область 4 26
8  з.п. 4 км 18:3618:37 1 Україна » Сумська область 4 30
9  з.п. 7 км 18:4418:45 1 Україна » Сумська область 3 33
10  Віринський завод 18:51 Миколаївка » Віринський завод 2 35
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ