[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. Е/п 6909 06,07,08.09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Пас. 08:45 (замість 09:10хв.) ,далі Н.Баварія 08:58-08:59, з.п. Рижов 09:07-09:08, з.п. Рай- Оленівка 09:16-09:17, з.п. Коротич 09:20-09:21, з.п. Водяне 09:27-09:28, Люботин 09:33-10:16, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6909
Харків-Пасажирський – Огульці 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6909
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 09:10 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 09:1509:16 1 Харківська область » Харків 2 2
3  Нова Баварія 09:2309:24 1 Харків » Нова Баварія 4.5 6.5
4  з.п. Хвилинка 09:2709:28 1 Харківська область » Харків 1.4 7.9
5  з.п. Рижів 09:3209:33 1 Харківська область » Пісочин 2 9.9
6  з.п. Пісочин 09:3609:38 2 Харківська область » Пісочин 1.7 11.6
7  з.п. Рай-Оленівка 09:4109:42 1 Україна » Харківська область 1.7 13.3
8  з.п. Коротич 09:4509:46 1 Україна » Харківська область 2.4 15.7
9  з.п. Водяне 09:5209:53 1 Україна » Харківська область 5.8 21.5
10  Люботин 09:5810:16 18 Харківська область » Люботин 2.2 23.7
11  з.п. Любівка 10:2110:22 1 Україна » Харківська область 2.7 26.4
12  з.п. Караванна 10:2510:26 1 Харківська область » Люботин 1.8 28.2
13  Люботин-Західний 10:2910:30 1 Харківська область » Люботин 1.6 29.8
14  з.п. Пирогова 10:3510:36 1 Україна » Харківська область 4.3 34.1
15  Огульці 10:41 Харківська область » Огульці 3.4 37.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ