[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
Віринський завод – Тростянець-Смородине 31/08 прибуття Тростянець - Смородине 08-37.
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6892
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Віринський завод 05:40 Миколаївка » Віринський завод 0 0
2  з.п. 7 км 05:4605:47 1 Україна » Сумська область 2 2
3  з.п. 4 км 05:5305:54 1 Україна » Сумська область 3 5
4  Амбари 05:5906:04 5 Україна » Сумська область 4 9
5  з.п. Лікарське 06:1006:11 1 Україна » Сумська область 4.6 13.6
6  Головашівка 06:1706:18 1 Україна » Сумська область 3.6 17.2
7  з.п. 40 км 06:2306:24 1 Україна » Сумська область 3.2 20.4
8  Торопилівка 06:3106:32 1 Україна » Сумська область 4.6 25
9  з.п. 52 км 06:4206:43 1 Сумська область » Суми 8.2 33.2
10  Суми 06:4806:55 7 Сумська область » Суми 1.7 34.9
11  з.п. 59 км 07:0007:02 2 Україна » Сумська область 3.2 38.1
12  Суми-Тов. 07:0507:07 2 Сумська область » Суми 1.8 39.9
13  з.п. Олдиш 07:1007:11 1 Сумська область » Суми 2.4 42.3
14  Баси 07:1507:17 2 Суми » Баси 2.1 44.4
15  з.п. 68 км 07:2007:22 2 Україна » Сумська область 2.5 46.9
16  з.п. 70 км 07:2507:27 2 Україна » Сумська область 2.5 49.4
17  Сироватка 07:3107:34 3 Україна » Сумська область 3.2 52.6
18  Ім. Василя Несвіта 07:4007:41 1 Україна » Сумська область 7.5 60.1
19  з.п. 86 км 07:4707:50 3 Україна » Сумська область 4.2 64.3
20  Боромля 07:5607:59 3 Новгородське » Боромля 11.1 75.4
21  з.п. Блок-пост 98 км 08:0608:07 1 Україна » Сумська область 4.2 79.6
22  з.п. 102 км 08:1108:12 1 Україна » Сумська область 4.1 83.7
23  Скрягівка 08:1508:16 1 Україна » Сумська область 3.9 87.6
24  з.п. Олексине 08:1908:20 1 Україна » Сумська область 2.5 90.1
25  Тростянець-Смородине 08:26 Тростянець » Тростянець-Смородине 5.6 95.7
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ