[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
Лебединська – Суми 23/06 прибуття на ст. Суми 19-23
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6889
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Лебединська 16:33 Лебедин » Лебединська 0 0
2  з.п. 29 км 16:4316:44 1 Україна » Сумська область 5.8 5.8
3  з.п. Садова 16:4916:50 1 Україна » Сумська область 2.4 8.2
4  Рябушки 17:0117:02 1 Україна » Сумська область 7.8 16
5  з.п. Гарбузівка 17:0917:10 1 Україна » Сумська область 4 20
6  з.п. Стеблянки 17:1717:18 1 Україна » Сумська область 4.1 24.1
7  з.п. Вистороп 17:2617:27 1 Україна » Сумська область 5 29.1
8  Боромля 17:3617:37 1 Новгородське » Боромля 5.6 34.7
9  з.п. 86 км 17:4617:47 1 Україна » Сумська область 5 39.7
10  Ім. Василя Несвіта 17:5317:54 1 Україна » Сумська область 6 45.7
11  Сироватка 18:0418:05 1 Україна » Сумська область 8 53.7
12  з.п. 70 км 18:1118:12 1 Україна » Сумська область 3 56.7
13  з.п. 68 км 18:1618:17 1 Україна » Сумська область 2 58.7
14  Баси 18:2318:25 2 Суми » Баси 3 61.7
15  з.п. Олдиш 18:3118:32 1 Сумська область » Суми 2 63.7
16  Суми-Тов. 18:3718:38 1 Сумська область » Суми 3 66.7
17  з.п. 59 км 18:4118:42 1 Україна » Сумська область 1.8 68.5
18  Суми 18:50 Сумська область » Суми 5 73.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ