[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
Віринський завод – Суми З 15/06 змінюється розклад руху, прибуття на ст. Суми 20.14
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6856
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Віринський завод 19:11 Миколаївка » Віринський завод 0 0
2  з.п. 7 км 19:1719:18 1 Україна » Сумська область 2 2
3  з.п. 4 км 19:2419:25 1 Україна » Сумська область 3 5
4  Амбари 19:3019:31 1 Україна » Сумська область 4 9
5  з.п. Лікарське 19:3719:38 1 Україна » Сумська область 4.6 13.6
6  Головашівка 19:4419:45 1 Україна » Сумська область 3.6 17.2
7  з.п. 40 км 19:5019:51 1 Україна » Сумська область 3.2 20.4
8  Торопилівка 19:5819:59 1 Україна » Сумська область 4.6 25
9  з.п. 52 км 20:0920:10 1 Сумська область » Суми 8.2 33.2
10  Суми 20:14 Сумська область » Суми 1.7 34.9
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ