[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 05 липня е/п №6846 Гракове-Лосєве буде відпр. зі ст. Гракове 14:51. До ст. Есхар слідує ДР. Далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-01 до: 2021-07-31 / Потяг: #6846
  2. 26,27 липня е/п №6846 Гракове – Лосєве буде відпр. ст Гракове 14:35 (замість14:55). До ст. Зелений Колодязь слідує ДР. Далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-07-31 / Потяг: #6846
  3. Е/п 6846 28,29,30 липня відпр. ст. Гракове14:35, Коробочкине 14:56- 15:00,Чугуїв 15:22-15:25, далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-08-10 / Потяг: #6846
Гракове – Лосєве 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6846
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Гракове 14:55 Залізничне » Гракове 0 0
2  з.п. Зелена роща 14:5915:00 1 Україна » Харківська область 4 4
3  з.п. Ковиловий 15:0315:04 1 Україна » Харківська область 3 7
4  Коробочкине 15:1015:11 1 Україна » Харківська область 4 11
5  з.п. Малинівка 15:1515:16 1 Україна » Харківська область 8 19
6  Чугуїв 15:2215:25 3 Україна » Харківська область 7 26
7  з.п. Дачі 15:2915:30 1 Україна » Харківська область 12 38
8  Есхар 15:3715:38 1 Україна » Харківська область 2.7 40.7
9  з.п. Покровка 15:4015:41 1 Україна » Харківська область 3.8 44.5
10  з.п. 41 км 15:4415:45 1 Україна » Харківська область 0.9 45.4
11  Мохнач 15:5115:52 1 Україна » Харківська область 4.3 49.7
12  Зелений колодязь 15:5615:57 1 Україна » Харківська область 2.7 52.4
13  з.п. Світанок 16:0316:04 1 Україна » Харківська область 4 56.4
14  Рогань 16:1216:14 2 Харківська область » Харків 5 61.4
15  з.п. П'ятихатки 16:1716:18 1 Харківська область » Харків 3 64.4
16  з.п. Обрій 16:2116:22 1 Харківська область » Харків 1 65.4
17  Лосєве-2 16:2516:26 1 Харків » Лосєве 3 68.4
18  Лосєве 16:31 Харків » Лосєве 1 69.4
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ