[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 18.10 № 6691 Харків Пас(13.52) -Красноград(16.30)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.12-14.13,Мерефа 14.36-14.38, Власівка 15.41- 15.42,Берестовеньки 16.04-16.05,Красноград 16.30
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6691
Харків-Пасажирський – Красноград 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6691
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 13:52 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 13:5713:58 1 Харківська область » Харків 2 2
3  з.п. Липовий гай 14:0114:03 2 Харківська область » Харків 4 6
4  з.п. Карачівка 14:0514:06 1 Україна » Харківська область 3 9
5  Покотилівка 14:0914:10 1 Україна » Харківська область 1 10
6  з.п. Науковий 14:1214:13 1 Україна » Харківська область 3 13
7  з.п. Високий 14:1514:16 1 Україна » Харківська область 2 15
8  з.п. Зелений гай 14:1814:19 1 Україна » Харківська область 2 17
9  з.п. Південний 14:2114:22 1 Україна » Харківська область 1 18
10  з.п. Комарівка 14:2414:25 1 Україна » Харківська область 1 19
11  з.п. Артемівка 14:2814:29 1 Україна » Харківська область 4 23
12  Мерефа 14:3314:35 2 Харківська область » Мерефа 2 25
13  з.п. Утківка 14:4214:43 1 Харківська область » Мерефа 3.7 28.7
14  з.п. 8 км 14:4814:49 1 Україна » Харківська область 3.9 32.6
15  Ордівка 14:5214:53 1 Україна » Харківська область 2.2 34.8
16  з.п. Джгун 14:5714:58 1 Україна » Харківська область 3.6 38.4
17  Водолага 15:0415:05 1 Україна » Харківська область 6.1 44.5
18  Кварцевий 15:1115:12 1 Україна » Харківська область 4 48.5
19  з.п. Сосонівка 15:1715:18 1 Україна » Харківська область 3.5 52
20  з.п. Караван 15:2315:26 3 Україна » Харківська область 2.9 54.9
21  з.п. Станиця 15:3115:32 1 Україна » Харківська область 3.8 58.7
22  Власівка 15:3915:40 1 Україна » Харківська область 5.1 63.8
23  з.п. Широкий (рзд) 15:4915:50 1 Україна » Харківська область 7.7 71.5
24  з.п. 53км 15:5615:57 1 Україна » Харківська область 5.5 77
25  Берестовеньки 16:0216:03 1 Україна » Харківська область 4.6 81.6
26  з.п. 61 км 16:0916:10 1 Україна » Харківська область 6.5 88.1
27  з.п. Нововербівка 16:1316:14 1 Україна » Харківська область 1.7 89.8
28  Красноград 16:28 Харківська область » Красноград 10.1 99.9
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ