[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  2. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
Красноград – Харьков-Пассажирский 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6690
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Красноград 11:55 Харьковская область » Красноград 0 0
2  о.п. Нововербовка 12:0812:09 1 Украина » Харьковская область 10.1 10.1
3  о.п. О.п. 61 км 12:1612:17 1 Украина » Харьковская область 1.7 11.8
4  Берестовеньки 12:2412:25 1 Украина » Харьковская область 6.5 18.3
5  о.п. О.п. 53км 12:3112:32 1 Украина » Харьковская область 4.6 22.9
6  о.п. Широкий (рзд) 12:3912:40 1 Украина » Харьковская область 5.5 28.4
7  Власовка 12:5112:52 1 Украина » Харьковская область 8.3 36.7
8  о.п. Станица 12:5913:00 1 Украина » Харьковская область 5.1 41.8
9  о.п. Караван 13:0513:06 1 Украина » Харьковская область 3.8 45.6
10  о.п. Сосоновка 13:1013:11 1 Украина » Харьковская область 2.9 48.5
11  Кварцевый 13:1513:16 1 Украина » Харьковская область 3.5 52
12  Водолага 13:2313:24 1 Украина » Харьковская область 4.3 56.3
13  о.п. Джгун 13:3113:32 1 Украина » Харьковская область 6.1 62.4
14  Ордовка 13:3713:39 2 Украина » Харьковская область 3.6 66
15  о.п. 8 км 13:4313:44 1 Украина » Харьковская область 2.2 68.2
16  о.п. Утковка 13:4913:50 1 Харьковская область » Мерефа 3.9 72.1
17  Мерефа 13:5914:02 3 Харьковская область » Мерефа 3.7 75.8
18  о.п. Артемовка 14:0814:09 1 Украина » Харьковская область 2 77.8
19  о.п. Комаровка 14:1314:14 1 Украина » Харьковская область 4 81.8
20  о.п. Южный 14:1714:18 1 Украина » Харьковская область 1.3 83.1
21  о.п. Зеленый гай 14:2114:22 1 Украина » Харьковская область 1.4 84.5
22  о.п. Высокий 14:2414:25 1 Украина » Харьковская область 2 86.5
23  о.п. Научный 14:2714:28 1 Украина » Харьковская область 2 88.5
24  Покотиловка 14:3114:32 1 Украина » Харьковская область 3 91.5
25  о.п. Карачёвка 14:3514:36 1 Украина » Харьковская область 1 92.5
26  о.п. Липовая роща 14:3914:40 1 Харьковская область » Харьков 3 95.5
27  о.п. Новосёловка 14:4514:46 1 Харьковская область » Харьков 3 98.5
28  Харьков-Пассажирский 14:50 Харьковская область » Харьков 2 100.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ