[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. Е/п 6412 07 липня відпр. від ст. Ізюм 04:53 (замість 05:03 хв.) Циганська 05:12-05:13, Закомельська 05:30-05:32 , Савинці 05:58-05:59 далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-04 до: 2021-07-31 / Потяг: #6412
  2. Е/п 6412 08 липня відпр. з Ізюма 05:15 (замість 05:03 хв.),приб.Х- Левада 08:53
    Дісно з: 2021-07-04 до: 2021-07-31 / Потяг: #6412
  3. 9 липня е/п №6412 Ізюм – Харків-Левада буде відпр. ст. Ізюм 05:16, слідує ДР. Прибуття ст. Х-Левада 09:05.
    Дісно з: 2021-07-05 до: 2021-07-31 / Потяг: #6412
Ізюм – Харків-Левада 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6412
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Ізюм 05:03 Харківська область » Ізюм 0 0
2  з.п. Пимонівка 05:0805:09 1 Україна » Харківська область 4.4 4.4
3  з.п. Федорівка 05:1705:18 1 Україна » Харківська область 4.5 8.9
4  Циганська 05:2205:23 1 Україна » Харківська область 1.8 10.7
5  з.п. 360 км 05:2705:28 1 Україна » Харківська область 3.8 14.5
6  з.п. Діброва 05:3205:33 1 Україна » Харківська область 2.2 16.7
7  Закомельська 05:4005:41 1 Україна » Харківська область 5.2 21.9
8  з.п. Бабариківська 05:4705:48 1 Україна » Харківська область 6.3 28.2
9  з.п. Маяк 05:5305:54 1 Україна » Харківська область 3.4 31.6
10  Савинці 05:5805:59 1 Україна » Харківська область 12.8 44.4
11  з.п. Лісова 06:0306:04 1 Україна » Харківська область 2.5 46.9
12  з.п. Братське озеро 06:0906:10 1 Україна » Харківська область 5.9 52.8
13  Балаклія 06:1706:18 1 Україна » Харківська область 15.5 68.3
14  з.п. Вербівка 06:2306:24 1 Україна » Харківська область 4.2 72.5
15  з.п. Янківський 06:2806:29 1 Україна » Харківська область 4.7 77.2
16  з.п. Сезонна 06:3206:33 1 Україна » Харківська область 1.8 79
17  з.п. Покровське 06:3706:38 1 Україна » Харківська область 2.9 81.9
18  Шебелинка 06:4306:44 1 Україна » Харківська область 18.5 100.4
19  з.п. Андріївка 06:4706:48 1 Україна » Харківська область 2.2 102.6
20  з.п. Донець 06:5306:54 1 Україна » Харківська область 5.1 107.7
21  з.п. Слобожанська 06:5706:59 2 Україна » Харківська область 2.9 110.6
22  Занки 07:0507:06 1 Харківська область » Занки 15.4 126
23  з.п. Будинок відпочинку 07:1007:11 1 Україна » Харківська область 3.7 129.7
24  з.п. Геніївка 07:1407:15 1 Україна » Харківська область 3.6 133.3
25  з.п. Зідьки 07:1707:18 1 Україна » Харківська область 1.9 135.2
26  Зміїв 07:2407:25 1 Харківська область » Зміїв 11.7 146.9
27  з.п. Левківка 07:3007:31 1 Україна » Харківська область 3 149.9
28  з.п. Дружний 07:3407:35 1 Україна » Харківська область 1.7 151.6
29  з.п. Аксютівка 07:3807:39 1 Україна » Харківська область 1.9 153.5
30  з.п. Звидки 07:4307:44 1 Україна » Харківська область 4.1 157.6
31  з.п. Борівська Південна 07:4707:48 1 Україна » Харківська область 1.9 159.5
32  з.п. Васищеве 07:5207:53 1 Україна » Харківська область 2.7 162.2
33  Жихор 07:5707:58 1 Харківська область » Безлюдівка 18.2 180.4
34  з.п. Удянська 08:0108:02 1 Харківська область » Безлюдівка 1.9 182.3
35  з.п. Безлюдівка 08:0608:07 1 Харківська область » Харків 2.8 185.1
36  з.п. ЕЦ-2 08:1108:12 1 Харківська область » Харків 1.8 186.9
37  з.п. Передвузлова 08:1508:16 1 Харківська область » Харків 1.8 188.7
38  Основа 08:2108:25 4 Харків » Основа 2.2 190.9
39  Харків-Вантажний 08:2908:30 1 Харківська область » Харків 2.1 193
40  з.п. Верещаківка 08:3408:36 2 Харківська область » Харків 1 194
41  Харків-Левада 08:41 Харківська область » Харків 2.4 196.4
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ