[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 13,15,16,17,18,19,20,21,22.10 №6411 Харків Левада-Ізюм до ст.Зміїв (07.44-07.46) слідує згідно діючого розкладу,далі Балаклія 8.49- 08.50,Закомельська 09.26-09.29, Циганська 09.57-09.58,Ізюм 10.16
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6411
Харків-Левада – Ізюм 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6411
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Левада 06:40 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Верещаківка 06:4406:45 1 Харківська область » Харків 2.4 2.4
3  Харків-Вантажний 06:4906:50 1 Харківська область » Харків 1 3.4
4  Основа 06:5406:55 1 Харків » Основа 1.8 5.2
5  з.п. Передвузлова 07:0007:01 1 Харківська область » Харків 3 8.2
6  з.п. Безлюдівка 07:0607:07 1 Харківська область » Харків 3.5 11.7
7  з.п. Удянська 07:1107:12 1 Харківська область » Безлюдівка 3.6 15.3
8  Жихор 07:1507:16 1 Харківська область » Безлюдівка 2.2 17.5
9  з.п. Васищеве 07:1907:20 1 Україна » Харківська область 2.3 19.8
10  з.п. Борівська Південна 07:2407:25 1 Україна » Харківська область 3.8 23.6
11  з.п. Звидки 07:2707:28 1 Україна » Харківська область 2 25.6
12  з.п. Аксютівка 07:3207:33 1 Україна » Харківська область 4.2 29.8
13  з.п. Дружний 07:3607:37 1 Україна » Харківська область 1.7 31.5
14  з.п. Левківка 07:3907:40 1 Україна » Харківська область 2 33.5
15  Зміїв 07:4407:56 12 Харківська область » Зміїв 2.2 35.7
16  з.п. Зідьки 08:0108:02 1 Україна » Харківська область 4.3 40
17  з.п. Геніївка 08:0408:05 1 Україна » Харківська область 0.9 40.9
18  з.п. Будинок відпочинку 08:0908:10 1 Україна » Харківська область 3.8 44.7
19  Занки 08:1408:15 1 Харківська область » Занки 2.7 47.4
20  з.п. Слобожанська 08:2108:22 1 Україна » Харківська область 6.2 53.6
21  з.п. Донець 08:2508:26 1 Україна » Харківська область 3 56.6
22  з.п. Андріївка 08:3108:32 1 Україна » Харківська область 5.2 61.8
23  Шебелинка 08:3508:36 1 Україна » Харківська область 1 62.8
24  з.п. Покровське 08:3908:40 1 Україна » Харківська область 18.5 81.3
25  з.п. Сезонна 08:4308:44 1 Україна » Харківська область 2.9 84.2
26  з.п. Янківський 08:4708:48 1 Україна » Харківська область 2 86.2
27  з.п. Вербівка 08:5208:53 1 Україна » Харківська область 4.4 90.6
28  Балаклія 08:5909:00 1 Україна » Харківська область 4.3 94.9
29  з.п. Братське озеро 09:0809:09 1 Україна » Харківська область 7 101.9
30  з.п. Лісова 09:1509:16 1 Україна » Харківська область 5.9 107.8
31  Савинці 09:1909:20 1 Україна » Харківська область 2.5 110.3
32  з.п. Маяк 09:2409:25 1 Україна » Харківська область 2.6 112.9
33  з.п. Бабариківська 09:2809:29 1 Україна » Харківська область 3.4 116.3
34  Закомельська 09:3609:37 1 Україна » Харківська область 6.3 122.6
35  з.п. Діброва 09:4409:45 1 Україна » Харківська область 5.2 127.8
36  з.п. 360 км 09:4909:50 1 Україна » Харківська область 2.2 130
37  Циганська 09:5509:56 1 Україна » Харківська область 3.8 133.8
38  з.п. Федорівка 09:5910:00 1 Україна » Харківська область 1.8 135.6
39  з.п. Пимонівка 10:0710:08 1 Україна » Харківська область 4.5 140.1
40  Ізюм 10:14 Харківська область » Ізюм 4.4 144.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ