[На початок]
«Действует с 28.03.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12.11.№6349 відправити з Куп'янськ -Півд о 20.07,прибуття Куп'янськ вузл. 20.34, далі №6350 відправленням із Куп'янськ вузл. 20.40, до ст.Шевченкове(21.30-21.40) слідує згідно діючого розкладу, далі Гракове 22.11
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6349/6350
Купянск-Южный – Граково 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6349/6350
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Купянск-Южный 20:04 Харьковская область » Купянск 0 0
2  о.п. Эстакадный 20:0620:07 1 Харьковская область » Купянск 0.8 0.8
3  о.п. 152-й км. 20:1120:12 1 Харьковская область » Купянск 2 2.8
4  о.п. Оливино 20:1520:16 1 Харьковская область » Купянск 1 3.8
5  Парк восточного прибытия 20:1920:20 1 Харьковская область » Купянск 2.8 6.6
6  Купянск-Сорт. 20:2420:25 1 Харьковская область » Купянск 1.4 8
7  Купянск-Узловой 20:3120:40 9 Харьковская область » Купянск 2 10
8  о.п. Осиново 20:4720:48 1 Украина » Харьковская область 3 13
9  о.п. 130-й км. 20:5120:52 1 Украина » Харьковская область 1 14
10  о.п. Прокофьевка 20:5520:56 1 Украина » Харьковская область 2 16
11  о.п. 127-й км. 20:5820:59 1 Украина » Харьковская область 1 17
12  о.п. Осадьковка 21:0221:03 1 Украина » Харьковская область 2 19
13  о.п. Карьер 21:0621:07 1 Украина » Харьковская область 6 25
14  Староверовка 21:1121:12 1 Украина » Харьковская область 2 27
15  о.п. Соляниковка 21:1521:16 1 Украина » Харьковская область 1 28
16  о.п. Тишкивский 21:1921:20 1 Украина » Харьковская область 3 31
17  о.п. Гроза 21:2521:26 1 Украина » Харьковская область 4 35
18  о.п. Первомайское-Юж 21:3221:33 1 Украина » Харьковская область 7.3 42.3
19  Шевченково-Юж. 21:3921:40 1 Украина » Харьковская область 7 49.3
20  о.п. 86-й км. 21:4721:48 1 Украина » Харьковская область 8 57.3
21  о.п. Бурлуцкий 21:5221:53 1 Украина » Харьковская область 5 62.3
22  о.п. Пролесный 21:5721:58 1 Украина » Харьковская область 5 67.3
23  Граково 22:07 Залізничне » Граково 4.9 72.2
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ