[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule of train
train  
  1. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12,14,16,18.11.№6349 відправити з Куп'янськ- Півд о 20.07,прибуття Куп'янськ вузл. 20.34, далі №6350 відправленням із Куп'янськ вузл. 20.40, до ст.Шевченкове(21.39-21.40) слідує згідно діючого розкладу, далі Гракове 22.11
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6349/6350
Kup'yans'k-Pivdennyy – Grakove 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6349/6350
daily
Distance
Punct income depart stop Geography Δ
km 
Σ
km 
1  Kup'yans'k-Pivdennyy 20:04 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 0 0
2  pl. Estakadnyy 20:0620:07 1 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 0.8 0.8
3  pl. 152-j km. 20:1120:12 1 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 2 2.8
4  pl. Olyvyne 20:1520:16 1 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 1 3.8
5  Park shidnogo prybuttya 20:1920:20 1 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 2.8 6.6
6  Kup'yans'k-Sort. 20:2420:25 1 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 1.4 8
7  Kup'yans'k-Vuzlovyy 20:3120:40 9 Kharkiv Oblast » Kup'yans'k 2 10
8  pl. Osynove 20:4720:48 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 3 13
9  pl. 130-j km. 20:5120:52 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 1 14
10  pl. Prokopivka 20:5520:56 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2 16
11  pl. 127-j km. 20:5820:59 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 1 17
12  pl. Osad'kivka 21:0221:03 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2 19
13  pl. Kar'yer 21:0621:07 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 6 25
14  Starovirivka 21:1121:12 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 2 27
15  pl. Solyanykivka 21:1521:16 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 1 28
16  pl. Tyshkivs'kyy 21:1921:20 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 3 31
17  pl. Groza 21:2521:26 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 4 35
18  pl. Pervomajs'ke-Pivd. 21:3221:33 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 7.3 42.3
19  Shevchenkove-Pivdenne 21:3921:40 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 7 49.3
20  pl. 86-j km. 21:4721:48 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 8 57.3
21  pl. Burluts'kyy 21:5221:53 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 5 62.3
22  pl. Prolisnyy 21:5721:58 1 Ukraine » Kharkiv Oblast 5 67.3
23  Grakove 22:07 Zaliznychne » Grakove 4.9 72.2
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ