[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12,14,16,18.11.№6347 відправленням із Гракове 17.40,Шевченкове Півд. 18.22-18.23,Первомайське 18.29- 18.30,Гроза 18.36-18.37,Старовірівка 18.48-18.49,Прокопівка 19.05- 19.06,Пост 134 км 19.17, Куп'янськ вузл.19.23.Потім пересадка на поїзд 6348 відправленням з Куп'янськ вузл.19.28,прибуття на Куп'янськ-Півд 19.54
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6347/6348
  2. 01,03,05,07,09,11,13,15,17.11.№6347 відправленням зі ст.Гракове 17.40, Шевченкове Півд.18.06-18.07,Первомайське 18.13-18.14,Гроза18.20- 18.21,Старовірівка 18.32-18.33,Прокопівка 18.49-18.50,Пост 134км 19.01, Куп'янськ вузл. 19.06
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6347/6348
Граково – Купянск-Южный 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6347/6348
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Граково 17:40 Залізничне » Граково 0 0
2  о.п. Пролесный 17:4717:48 1 Украина » Харьковская область 7 7
3  о.п. Бурлуцкий 17:5217:53 1 Украина » Харьковская область 5 12
4  о.п. 86-й км. 17:5717:58 1 Украина » Харьковская область 5 17
5  Шевченково-Юж. 18:0418:05 1 Украина » Харьковская область 8 25
6  о.п. Первомайское-Юж 18:1118:12 1 Украина » Харьковская область 6.7 31.7
7  о.п. Гроза 18:1818:19 1 Украина » Харьковская область 7.3 39
8  о.п. Тишкивский 18:2318:24 1 Украина » Харьковская область 4 43
9  о.п. Соляниковка 18:2618:27 1 Украина » Харьковская область 3 46
10  Староверовка 18:3018:31 1 Украина » Харьковская область 1 47
11  о.п. Карьер 18:3518:36 1 Украина » Харьковская область 2 49
12  о.п. Осадьковка 18:3918:40 1 Украина » Харьковская область 6 55
13  о.п. 127-й км. 18:4318:44 1 Украина » Харьковская область 2 57
14  о.п. Прокофьевка 18:4718:48 1 Украина » Харьковская область 1 58
15  о.п. 130-й км. 18:5118:52 1 Украина » Харьковская область 2 60
16  о.п. Осиново 18:5518:56 1 Украина » Харьковская область 1 61
17  Купянск-Узловой 19:0519:23 18 Харьковская область » Купянск 3 64
18  Купянск-Сорт. 19:2719:28 1 Харьковская область » Купянск 2 66
19  Парк восточного прибытия 19:3219:34 2 Харьковская область » Купянск 3.3 69.3
20  о.п. Оливино 19:3719:38 1 Харьковская область » Купянск 1.7 71
21  о.п. 152-й км. 19:4119:42 1 Харьковская область » Купянск 1 72
22  о.п. Эстакадный 19:4519:46 1 Харьковская область » Купянск 4.1 76.1
23  Купянск-Южный 19:50 Харьковская область » Купянск 1 77.1
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ