[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 12,13,15,16.10 №6321/6330 Харків Пас-Огульці-Харків Балашовський на дільниці Люботин-Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6330 #6321
  2. 11.10 №6321 Харків Пас-Огульці:ст.Люботин 15.31-15.42,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  3. 24.10 №6321 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  4. 18.10 №6321 Харків Пас 14.45-Огульці 16.01 курсує зміненим розкладом: Нова Баварія 15.01-15.02,Люботин 15.34-15.35, Огульці 16.01
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  5. 25,26,28-31.10 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
Харків-Пасажирський – Огульці 12,13,15,16/10 на дільниці Люботин-Огульці відмінено;
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6321
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 14:45 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 14:5014:51 1 Харківська область » Харків 2 2
3  Нова Баварія 14:5814:59 1 Харків » Нова Баварія 4.5 6.5
4  з.п. Хвилинка 15:0215:03 1 Харківська область » Харків 1.4 7.9
5  з.п. Рижів 15:0615:07 1 Харківська область » Пісочин 2 9.9
6  з.п. Пісочин 15:1015:12 2 Харківська область » Пісочин 1.7 11.6
7  з.п. Рай-Оленівка 15:1515:16 1 Україна » Харківська область 1.7 13.3
8  з.п. Коротич 15:1915:20 1 Україна » Харківська область 2.4 15.7
9  з.п. Водяне 15:2615:27 1 Україна » Харківська область 5.8 21.5
10  Люботин 15:3115:33 2 Харківська область » Люботин 2.2 23.7
11  з.п. Любівка 15:3815:39 1 Україна » Харківська область 2.7 26.4
12  з.п. Караванна 15:4215:43 1 Харківська область » Люботин 1.8 28.2
13  Люботин-Західний 15:4615:49 3 Харківська область » Люботин 1.6 29.8
14  з.п. Пирогова 15:5515:56 1 Україна » Харківська область 4.3 34.1
15  Огульці 16:01 Харківська область » Огульці 3.4 37.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ