[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
Суми – Мерчик 23/06 відправлення Суми 14-23
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6268
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Суми 14:09 Сумська область » Суми 0 0
2  з.п. 59 км 14:1414:15 1 Україна » Сумська область 3.2 3.2
3  Суми-Тов. 14:1714:18 1 Сумська область » Суми 1.8 5
4  з.п. Олдиш 14:2114:22 1 Сумська область » Суми 2.4 7.4
5  Баси 14:2614:27 1 Суми » Баси 2.1 9.5
6  з.п. 68 км 14:3114:32 1 Україна » Сумська область 2.5 12
7  з.п. 70 км 14:3514:36 1 Україна » Сумська область 2.5 14.5
8  Сироватка 14:4014:41 1 Україна » Сумська область 3.2 17.7
9  Ім. Василя Несвіта 14:4814:49 1 Україна » Сумська область 7.5 25.2
10  з.п. 86 км 14:5614:57 1 Україна » Сумська область 4.2 29.4
11  Боромля 15:0415:05 1 Новгородське » Боромля 11.1 40.5
12  з.п. Блок-пост 98 км 15:1515:16 1 Україна » Сумська область 4.2 44.7
13  з.п. 102 км 15:2115:22 1 Україна » Сумська область 4.1 48.8
14  Скрягівка 15:2715:28 1 Україна » Сумська область 3.9 52.7
15  з.п. Олексине 15:3215:33 1 Україна » Сумська область 2.5 55.2
16  Тростянець-Смородине 15:4115:43 2 Тростянець » Тростянець-Смородине 5.6 60.8
17  з.п. Рупине 15:4815:49 1 Україна » Сумська область 4 64.8
18  Бакирівка 15:5916:00 1 Україна » Сумська область 9 73.8
19  з.п. Ворскла 16:0316:04 1 Україна » Сумська область 2 75.8
20  з.п. Козацьке 16:0916:10 1 Україна » Сумська область 4 79.8
21  Кириківка 16:1516:16 1 Сумська область » Кириківка 3 82.8
22  з.п. Яблучне 16:2716:28 1 Україна » Сумська область 8.7 91.5
23  з.п. Спицин 16:3216:33 1 Україна » Сумська область 2.4 93.9
24  Куп'єваха 16:4116:42 1 Україна » Харківська область 7.2 101.1
25  Губарівка 16:5216:53 1 Україна » Харківська область 9.5 110.6
26  з.п. 168 км 17:0017:01 1 Україна » Харківська область 5.6 116.2
27  Богодухів 17:0717:09 2 Харківська область » Богодухів 4.5 120.7
28  з.п. Семенів яр 17:1517:16 1 Україна » Харківська область 4.7 125.4
29  Гавриші 17:2617:27 1 Україна » Харківська область 5.8 131.2
30  з.п. Сухини 17:3517:36 1 Україна » Харківська область 4.3 135.5
31  Максимівка 17:4217:43 1 Україна » Харківська область 4.8 140.3
32  з.п. 198 км 17:4817:49 1 Україна » Харківська область 4.1 144.4
33  з.п. Ріпки 17:5317:54 1 Україна » Харківська область 3.3 147.7
34  з.п. Буклевське 17:5918:00 1 Україна » Харківська область 4.2 151.9
35  з.п. Газове 18:0518:06 1 Україна » Харківська область 3.7 155.6
36  Мерчик 18:10 Харківська область » Мерчик 1.5 157.1
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ