[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
Люботин – Суми 13,15/07 слідує діючим розкладом. далі ст. Мерчик 09.44-9.45, прибуття по ст. Трост-Смор 12.15-12.16,далі діючим розкладом
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6267
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Люботин 09:12 Харківська область » Люботин 0 0
2  з.п. Любівка 09:1809:19 1 Україна » Харківська область 2.7 2.7
3  Травневий 09:2409:25 1 Україна » Харківська область 2.7 5.4
4  з.п. Манченки 09:2909:30 1 Україна » Харківська область 1.8 7.2
5  з.п. Горіховий гай 09:3409:35 1 Україна » Харківська область 2.7 9.9
6  з.п. Просторе 09:3909:40 1 Україна » Харківська область 2.8 12.7
7  Мерчик 09:4509:46 1 Харківська область » Мерчик 2.6 15.3
8  з.п. Газове 09:5009:51 1 Україна » Харківська область 1.5 16.8
9  з.п. Буклевське 09:5609:57 1 Україна » Харківська область 3.7 20.5
10  з.п. Ріпки 10:0210:03 1 Україна » Харківська область 4.2 24.7
11  з.п. 198 км 10:0710:08 1 Україна » Харківська область 3.3 28
12  Максимівка 10:1510:16 1 Україна » Харківська область 4.1 32.1
13  з.п. Сухини 10:2210:23 1 Україна » Харківська область 4.8 36.9
14  Гавриші 10:3210:33 1 Україна » Харківська область 4.5 41.4
15  з.п. Семенів яр 10:4210:43 1 Україна » Харківська область 5.4 46.8
16  Богодухів 10:5010:52 2 Харківська область » Богодухів 5.2 52
17  з.п. 168 км 10:5911:00 1 Україна » Харківська область 4.5 56.5
18  Губарівка 11:0811:09 1 Україна » Харківська область 5.6 62.1
19  Куп'єваха 11:1811:19 1 Україна » Харківська область 9.5 71.6
20  з.п. Спицин 11:2511:26 1 Україна » Сумська область 7.2 78.8
21  з.п. Яблучне 11:3011:31 1 Україна » Сумська область 2.4 81.2
22  Кириківка 11:4011:42 2 Сумська область » Кириківка 8.7 89.9
23  з.п. Козацьке 11:4611:47 1 Україна » Сумська область 3 92.9
24  з.п. Ворскла 11:5211:53 1 Україна » Сумська область 4 96.9
25  Бакирівка 11:5711:58 1 Україна » Сумська область 2 98.9
26  з.п. Рупине 12:0712:08 1 Україна » Сумська область 9 107.9
27  Тростянець-Смородине 12:1412:17 3 Тростянець » Тростянець-Смородине 4 111.9
28  з.п. Олексине 12:2312:24 1 Україна » Сумська область 5.6 117.5
29  Скрягівка 12:2812:29 1 Україна » Сумська область 8.2 125.7
30  з.п. 102 км 12:3312:34 1 Україна » Сумська область 3.9 129.6
31  з.п. Блок-пост 98 км 12:3912:40 1 Україна » Сумська область 6.5 136.1
32  Боромля 12:4712:48 1 Новгородське » Боромля 6 142.1
33  з.п. 86 км 12:5712:58 1 Україна » Сумська область 5 147.1
34  Ім. Василя Несвіта 13:0413:07 3 Україна » Сумська область 6 153.1
35  Сироватка 13:1213:14 2 Україна » Сумська область 8 161.1
36  з.п. 70 км 13:1813:19 1 Україна » Сумська область 3 164.1
37  з.п. 68 км 13:2213:23 1 Україна » Сумська область 2 166.1
38  Баси 13:2813:29 1 Суми » Баси 3 169.1
39  з.п. Олдиш 13:3313:34 1 Сумська область » Суми 2 171.1
40  Суми-Тов. 13:3813:39 1 Сумська область » Суми 3 174.1
41  з.п. 59 км 13:4113:42 1 Україна » Сумська область 1.8 175.9
42  Суми 13:48 Сумська область » Суми 5 180.9
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ