[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
Харків-Левада – Золочів 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6141/6142
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Левада 15:10 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Верещаківка 15:1415:15 1 Харківська область » Харків 2.4 2.4
3  Харків-Вантажний 15:1915:20 1 Харківська область » Харків 1 3.4
4  Основа 15:2415:39 15 Харків » Основа 1.8 5.2
5  з.п. 6 км 15:4415:45 1 Харківська область » Харків 5.4 10.6
6  Нова Баварія 15:5115:53 2 Харків » Нова Баварія 4.5 15.1
7  з.п. Хвилинка 15:5615:57 1 Харківська область » Харків 1.4 16.5
8  з.п. Рижів 16:0016:01 1 Харківська область » Пісочин 2 18.5
9  з.п. Подвірки 16:0616:07 1 Україна » Харківська область 6.1 24.6
10  з.п. Зарічанка 16:0916:10 1 Україна » Харківська область 2.8 27.4
11  Шпаківка 16:1416:15 1 Україна » Харківська область 4.5 31.9
12  Курортна 16:1816:19 1 Україна » Харківська область 2.7 34.6
13  з.п. 224 км 16:2316:24 1 Україна » Харківська область 2.4 37
14  Пересічна 16:2816:29 1 Україна » Харківська область 2.2 39.2
15  з.п. Яротівка 16:3316:34 1 Україна » Харківська область 2.9 42.1
16  з.п. Чепелине 16:3816:39 1 Україна » Харківська область 3.8 45.9
17  з.п. Феськи 16:4316:44 1 Україна » Харківська область 3 48.9
18  Рогозянка 16:4816:49 1 Україна » Харківська область 2 50.9
19  з.п. 205 км 16:5416:55 1 Україна » Харківська область 4.6 55.5
20  з.п. Черноглазівка 16:5816:59 1 Україна » Харківська область 1.4 56.9
21  з.п. Соснівка 17:0417:05 1 Україна » Харківська область 4.1 61
22  Золочів 17:10 Харківська область » Золочів 3.2 64.2
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ