[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
Харків-Левада – Золочів 
з 13 грудня 2020 по 10 грудня 2022
6141/6142
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Левада 15:10 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Верещаківка 15:1415:15 1 Харківська область » Харків 2 2
3  Харків-Вантажний 15:1915:20 1 Харківська область » Харків 1 3
4  Основа 15:2415:39 15 Харків » Основа 2.1 5.1
5  з.п. 6 км 15:4415:45 1 Харківська область » Харків 2 7.1
6  Нова Баварія 15:5115:53 2 Харків » Нова Баварія 4 11.1
7  з.п. Хвилинка 15:5615:57 1 Харківська область » Харків 1 12.1
8  з.п. Рижів 16:0016:01 1 Харківська область » Пісочин 2 14.1
9  з.п. Подвірки 16:0616:07 1 Україна » Харківська область 5 19.1
10  з.п. Зарічанка 16:0916:10 1 Україна » Харківська область 1 20.1
11  Шпаківка 16:1416:15 1 Україна » Харківська область 3 23.1
12  Курортна 16:1816:19 1 Україна » Харківська область 3 26.1
13  з.п. 224 км 16:2316:24 1 Україна » Харківська область 3 29.1
14  Пересічна 16:2816:29 1 Україна » Харківська область 2 31.1
15  з.п. Яротівка 16:3316:34 1 Україна » Харківська область 3 34.1
16  з.п. Чепелине 16:3816:39 1 Україна » Харківська область 4 38.1
17  з.п. Феськи 16:4316:44 1 Україна » Харківська область 4 42.1
18  Рогозянка 16:4816:49 1 Україна » Харківська область 2 44.1
19  з.п. 205 км 16:5416:55 1 Україна » Харківська область 5 49.1
20  з.п. Черноглазівка 16:5816:59 1 Україна » Харківська область 1 50.1
21  з.п. Соснівка 17:0417:05 1 Україна » Харківська область 4 54.1
22  Золочів 17:10 Харківська область » Золочів 3 57.1
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ