[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
Тростянець-Смородине – Суми З 15/06 змінюється розклад руху, прибуття на ст. Суми 19.09
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6007
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Тростянець-Смородине 17:15 Тростянець » Тростянець-Смородине 0 0
2  з.п. Олексине 17:2517:26 1 Україна » Сумська область 5.6 5.6
3  Скрягівка 17:3117:32 1 Україна » Сумська область 8.2 13.8
4  з.п. 102 км 17:3717:38 1 Україна » Сумська область 3.9 17.7
5  з.п. Блок-пост 98 км 17:4517:46 1 Україна » Сумська область 6.5 24.2
6  Боромля 17:5517:57 2 Новгородське » Боромля 6 30.2
7  з.п. 86 км 18:0718:08 1 Україна » Сумська область 5 35.2
8  Ім. Василя Несвіта 18:1418:15 1 Україна » Сумська область 6 41.2
9  Сироватка 18:2318:24 1 Україна » Сумська область 8 49.2
10  з.п. 70 км 18:3018:31 1 Україна » Сумська область 3 52.2
11  з.п. 68 км 18:3518:37 2 Україна » Сумська область 2 54.2
12  Баси 18:4318:44 1 Суми » Баси 3 57.2
13  з.п. Олдиш 18:4918:50 1 Сумська область » Суми 2 59.2
14  Суми-Тов. 18:5518:56 1 Сумська область » Суми 3 62.2
15  з.п. 59 км 18:5919:01 2 Україна » Сумська область 1.8 64
16  Суми 19:09 Сумська область » Суми 5 69
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ