[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 21, 23, 26/07/2021: п. № 6002 Суми - Тростянець-Смородине прямує до ст. Баси згідно діючого розкладу, далі: ст. Баси 08.39-08.41, ст. Сироватка 09.00-09.03, ст. ім. В. Несвіта 09.13-09.14, ст. Боромля 09.37-09.40, б/п 98 км 09.50- 09.51, ст. Скрягівка 10.03-10.04, ст. Тростянець-Смородине 10.19
    Дісно з: 2021-07-20 до: 2021-07-27 / Потяг: #6002
Суми – Тростянець-Смородине 21,23,26/07/2021 до ст. Баси згідно ДР, прибуття ст. Тростянець-Смородине 10.19;22/07 2021 до ст. Боромля згідно др, далі прибуття в Тростянець-Смородине о 10.26
з 20 грудня 2020 по 21 грудня 2021
6002
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Суми 08:08 Сумська область » Суми 0 0
2  з.п. 59 км 08:1508:17 2 Україна » Сумська область 3.2 3.2
3  Суми-Тов. 08:2008:22 2 Сумська область » Суми 1.8 5
4  з.п. Олдиш 08:2708:28 1 Сумська область » Суми 2.4 7.4
5  Баси 08:3308:35 2 Суми » Баси 2.1 9.5
6  з.п. 68 км 08:4008:42 2 Україна » Сумська область 2.5 12
7  з.п. 70 км 08:4708:49 2 Україна » Сумська область 2.5 14.5
8  Сироватка 08:5408:57 3 Україна » Сумська область 3.2 17.7
9  Ім. Василя Несвіта 09:0709:08 1 Україна » Сумська область 7.5 25.2
10  з.п. 86 км 09:1909:22 3 Україна » Сумська область 4.2 29.4
11  Боромля 09:3109:34 3 Новгородське » Боромля 11.1 40.5
12  з.п. Блок-пост 98 км 09:4409:45 1 Україна » Сумська область 4.2 44.7
13  з.п. 102 км 09:5109:52 1 Україна » Сумська область 4.1 48.8
14  Скрягівка 09:5709:58 1 Україна » Сумська область 3.9 52.7
15  з.п. Олексине 10:0310:04 1 Україна » Сумська область 2.5 55.2
16  Тростянець-Смородине 10:13 Тростянець » Тростянець-Смородине 5.6 60.8
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ