[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити зміненим розкладом
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 20.07);
    Пост Амур (20.12);
    пл.193 км (20.14 - 20.15);
    ст.Нижньодніпровськ (20.19 - 20.21);
    пл.196 км (20.24 - 20.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.30 - 20.31);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (20.34 - 20.35);
    пл.196 км (20.39 -20.40);
    пл.195 км (20.42 - 20.43);
    пл.194 км (20.46 - 20.47);
    пл.192 км (20.49 - 20.50);
    пл.Олександрівка (20.53 - 20.54);
    ст.Самарівка (20.57 - 20.59);
    пл.Підгородне (21.03 - 21.05);
    пл.184 км (21.09);
    пл.Кулебівка (21.14 - 21.15);
    пл.Жестибуд (21.20 - 21.21);
    ст.Новомосковськ Дніпр. (21.28 - 21.48);
    пл.168 км (21.58 - 21.59);
    пл.Вільне (22.08 - 22.10);
    пл.162 км (22.13 - 22.14);
    пл.160 км (22.19 - 22.20);
    пл.159 км (22.23 - 22.24);
    ст.Губиниха (22.32 - 22.34);
    ст.Кільчень (22.44 - 22.46);
    пл.140 км (22.56 - 22.58);
    рзд.137 км (23.02 - 23.03);
    пл.134 км (23.08 - 23.09); ст.Перещепине (23.19 - 23.21);
    пл.122 км (23.29 - 23.30);
    пл.118 км (23.36 - 23.38);
    ст.Бузівка (23.43 - 23.45);
    пл.112 км (23.51 - 23.52);
    пл.108 км (23.57 - 23.58);
    ст.Зачепилівка (00.10 - 00.12);
    пл.94 км (00.19 - 00.20);
    пл.92 км (00.24 - 00.25);
    пл.Лебяже (00.32 - 00.34);
    ст.Красноград (приб. 0.48).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6174
Дніпро-Гол. – Красноград 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6174
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 19:50 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 19:5719:58 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 20:0220:04 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 20:0720:08 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 20:1320:14 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 20:1720:18 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. 196 км-Шевченко 20:2220:23 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 13
8  з.п. 195 км 20:2520:26 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 14
9  з.п. 194 км 20:2920:30 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 16
10  з.п. 192 км 20:3220:33 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 17
11  з.п. Олександрівка 20:3620:37 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 19
12  Самарівка 20:4020:42 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 20
13  з.п. Підгороднє 20:4620:48 2 Україна » Дніпропетровська область 3 23
14  з.п. Кулебівка 20:5720:58 1 Україна » Дніпропетровська область 6 29
15  Жестибуд 21:0321:04 1 Україна » Дніпропетровська область 2 31
16  Новомосковськ-Дн. 21:1121:31 20 Україна » Дніпропетровська область 2 33
17  з.п. 168 км 21:4121:42 1 Україна » Дніпропетровська область 7 40
18  Вільне 21:5121:53 2 Україна » Дніпропетровська область 5 45
19  з.п. 162 км 21:5621:57 1 Україна » Дніпропетровська область 1 46
20  з.п. 160 км (Красноград) 22:0222:03 1 Україна » Дніпропетровська область 2 48
21  з.п. 159 км (Красноград) 22:0622:07 1 Україна » Дніпропетровська область 2 50
22  Губиниха 22:1522:17 2 Україна » Дніпропетровська область 5 55
23  Кільчень 22:2722:29 2 Україна » Дніпропетровська область 7 62
24  з.п. 140 км 22:3922:41 2 Україна » Дніпропетровська область 7 69
25  з.п. 137 км 22:4522:46 1 Україна » Дніпропетровська область 2 71
26  з.п. 134 км 22:5122:52 1 Україна » Дніпропетровська область 4 75
27  Перещепине 23:0223:04 2 Україна » Дніпропетровська область 6 81
28  з.п. 122 км 23:1223:13 1 Україна » Дніпропетровська область 6 87
29  з.п. 118 км 23:1923:21 2 Україна » Дніпропетровська область 4 91
30  Бузівка 23:2623:28 2 Україна » Дніпропетровська область 2 93
31  з.п. 112 км 23:3423:35 1 Україна » Дніпропетровська область 4 97
32  з.п. 108 км 23:4023:41 1 Україна » Харківська область 4 101
33  Зачепилівка 23:5323:55 2 Україна » Харківська область 7 108
34  з.п. 94 км 00:0200:03 1 Україна » Харківська область 6 114
35  з.п. 92 км 00:0700:08 1 Україна » Харківська область 3 117
36  з.п. Лебяже 00:1500:17 2 Україна » Харківська область 5 122
37  Красноград 00:31 Харківська область » Красноград 10 132
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ