[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    до ст.Ігрень (9.13 - 9.36) чинним розкладом, далі:
    ст.Ігрень (9.13 - 9.36);
    пл.Ксенівка (9.39 - 9.41);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (9.45 - 9.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.49 - 9.50);
    пл.Проспектна (10.00 - 10.01);
    ст.Дніпро лоцм. (приб. 10.05);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6277
Лозова – Дніпро-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6277
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Лозова 05:57 Харківська область » Лозова 0 0
2  з.п. 936 км 06:0806:09 1 Харківська область » Лозова 8 8
3  з.п. 939 км 06:1206:13 1 Україна » Харківська область 3 11
4  з.п. 940 км 06:1506:16 1 Україна » Харківська область 1 12
5  з.п. 943 км 06:1806:19 1 Україна » Харківська область 3 15
6  з.п. 948 км 06:2306:25 2 Україна » Харківська область 4 19
7  Самійлівка 06:2906:30 1 Україна » Харківська область 5 24
8  з.п. Жемчужне 06:3906:40 1 Україна » Дніпропетровська область 11 35
9  з.п. 969 км 06:4506:46 1 Україна » Дніпропетровська область 6 41
10  Варварівка 06:5006:51 1 Україна » Дніпропетровська область 3 44
11  з.п. 978 км 06:5506:56 1 Україна » Дніпропетровська область 5 49
12  з.п. 981 км 06:5907:00 1 Україна » Дніпропетровська область 4 53
13  Ароматна 07:0307:04 1 Україна » Дніпропетровська область 2 55
14  з.п. 988 км 07:0807:09 1 Україна » Дніпропетровська область 4 59
15  Павлоград-1 07:1407:16 2 Дніпропетровська область » Павлоград 5 64
16  з.п. 1005 км 07:2607:27 1 Україна » Дніпропетровська область 12 76
17  з.п. 1009 км 07:3107:32 1 Україна » Дніпропетровська область 4 80
18  Зайцеве 07:3807:39 1 Україна » Дніпропетровська область 5 85
19  з.п. 1017 км 07:4407:45 1 Україна » Дніпропетровська область 3 88
20  з.п. 1025 км 07:5107:52 1 Україна » Дніпропетровська область 8 96
21  Синельникове-1 08:0108:30 29 Дніпропетровська область » Синельникове 7 103
22  Синельникове-2 08:3708:38 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 106
23  з.п. 219 км 08:5208:53 1 Україна » Дніпропетровська область 18 124
24  Іларіонове 08:5708:58 1 Україна » Дніпропетровська область 3 127
25  з.п. 212 км 09:0209:03 1 Україна » Дніпропетровська область 4 131
26  Ігрень 09:1309:36 23 Дніпропетровська область » Дніпро 2 133
27  з.п. Ксеніївка 09:3909:41 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 134
28  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 09:4509:47 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 137
29  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 09:4909:50 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 139
30  з.п. 196 км 09:5309:54 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 141
31  Нижньодніпровськ 09:5809:59 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 143
32  з.п. 193 км 10:0210:04 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 145
33  Дніпро-Гол. 10:11 Дніпропетровська область » Дніпро 4 149
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ