[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (18.52 - 18.53);
    пл.193 км (18.56 - 18.58);
    Пост Амур (19.04);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.12).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6127
Чаплине – Дніпро-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6127
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Чаплине 16:12 Дніпропетровська область » Чаплине 0 0
2  з.п. Краснощокове 16:2016:21 1 Україна » Дніпропетровська область 8 8
3  Улянівка 16:3016:31 1 Україна » Дніпропетровська область 9 17
4  з.п. Васильківка 16:3516:36 1 Україна » Дніпропетровська область 4 21
5  з.п. 284 км 16:4016:41 1 Україна » Дніпропетровська область 4 25
6  з.п. 283 км 16:4316:44 1 Україна » Дніпропетровська область 1 26
7  з.п. Крутоярка 16:4816:49 1 Україна » Дніпропетровська область 4 30
8  з.п. 276 км 16:5216:53 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33
9  Письменна 16:5716:58 1 Україна » Дніпропетровська область 4 37
10  з.п. 269 км 17:0117:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 40
11  з.п. 267 км 17:0517:06 1 Україна » Дніпропетровська область 2.5 42.5
12  з.п. Терса 17:0817:09 1 Україна » Дніпропетровська область 5 47.5
13  з.п. 262 км 17:1217:13 1 Україна » Дніпропетровська область 3 50.5
14  Роздори 17:2017:21 1 Україна » Дніпропетровська область 7 57.5
15  з.п. 251 км 17:2517:26 1 Україна » Дніпропетровська область 3 60.5
16  Вишневецьке 17:3017:31 1 Україна » Дніпропетровська область 4 64.5
17  з.п. 242 км 17:3617:38 2 Україна » Дніпропетровська область 6 70.5
18  з.п. 239 км 17:4217:43 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 72.5
19  Синельникове-2 17:4817:49 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 75.5
20  з.п. 235 км 17:5117:52 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 77.5
21  з.п. 230 км 17:5517:56 1 Україна » Дніпропетровська область 4 81.5
22  з.п. Хорошеве 17:5918:00 1 Україна » Дніпропетровська область 4 85.5
23  з.п. 225 км 18:0318:04 1 Україна » Дніпропетровська область 1 86.5
24  з.п. 222 км 18:0718:08 1 Україна » Дніпропетровська область 4 90.5
25  Іларіонове 18:1618:17 1 Україна » Дніпропетровська область 6 96.5
26  з.п. 212 км 18:2118:22 1 Україна » Дніпропетровська область 4 100.5
27  Ігрень 18:3118:32 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 102.5
28  з.п. Ксеніївка 18:3418:36 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 103.5
29  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 18:4018:42 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 106.5
30  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 18:4418:45 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 108.5
31  з.п. 196 км 18:4818:49 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 110.5
32  Нижньодніпровськ 18:5218:53 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 112.5
33  з.п. 193 км 18:5618:58 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 114.5
34  Дніпро-Гол. 19:06 Дніпропетровська область » Дніпро 4 118.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ