[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    до ст.Ігрень чинним розкладом, далі:
    ст.Ігрень (11.43 - 11.44);
    пл.Ксенівка (11.46 - 11.48);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (11.52 - 11.54);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (11.56 - 11.57);
    пл.Проспектна (12.07 - 12.08);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 12.12);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6141
Чаплине – Дніпро-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6141
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Чаплине 09:21 Дніпропетровська область » Чаплине 0 0
2  з.п. Краснощокове 09:2909:30 1 Україна » Дніпропетровська область 8 8
3  Улянівка 09:3909:40 1 Україна » Дніпропетровська область 9 17
4  з.п. Васильківка 09:4409:45 1 Україна » Дніпропетровська область 4 21
5  з.п. 284 км 09:4909:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 25
6  з.п. 283 км 09:5209:53 1 Україна » Дніпропетровська область 1 26
7  з.п. Крутоярка 09:5709:58 1 Україна » Дніпропетровська область 4 30
8  з.п. 276 км 10:0110:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33
9  Письменна 10:0610:07 1 Україна » Дніпропетровська область 4 37
10  з.п. 269 км 10:1010:11 1 Україна » Дніпропетровська область 3 40
11  з.п. 267 км 10:1410:15 1 Україна » Дніпропетровська область 2.5 42.5
12  з.п. Терса 10:1710:18 1 Україна » Дніпропетровська область 5 47.5
13  з.п. 262 км 10:2110:22 1 Україна » Дніпропетровська область 3 50.5
14  Роздори 10:2910:30 1 Україна » Дніпропетровська область 7 57.5
15  з.п. 251 км 10:3610:37 1 Україна » Дніпропетровська область 3 60.5
16  Вишневецьке 10:4210:43 1 Україна » Дніпропетровська область 4 64.5
17  з.п. 242 км 10:4810:50 2 Україна » Дніпропетровська область 6 70.5
18  з.п. 239 км 10:5310:54 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 72.5
19  Синельникове-2 11:0011:01 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 75.5
20  з.п. 235 км 11:0311:05 2 Дніпропетровська область » Синельникове 2 77.5
21  з.п. 230 км 11:0711:08 1 Україна » Дніпропетровська область 4 81.5
22  з.п. Хорошеве 11:1111:12 1 Україна » Дніпропетровська область 4 85.5
23  з.п. 225 км 11:1511:16 1 Україна » Дніпропетровська область 1 86.5
24  з.п. 222 км 11:1911:20 1 Україна » Дніпропетровська область 4 90.5
25  з.п. 219 км 11:2311:24 1 Україна » Дніпропетровська область 3 93.5
26  Іларіонове 11:2811:29 1 Україна » Дніпропетровська область 3 96.5
27  з.п. 212 км 11:3311:34 1 Україна » Дніпропетровська область 4 100.5
28  Ігрень 11:4311:44 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 102.5
29  з.п. Ксеніївка 11:4611:48 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 103.5
30  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11:5211:54 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 106.5
31  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 11:5611:57 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 108.5
32  з.п. 196 км 12:0012:01 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 110.5
33  Нижньодніпровськ 12:0612:07 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 112.5
34  з.п. 193 км 12:1012:12 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 114.5
35  Дніпро-Гол. 12:19 Дніпропетровська область » Дніпро 4 118.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ