[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (7.02 - 7.03);
    пл.193 км (7.06 - 7.08);
    Пост Амур (7.14);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 7.22).

    Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-01 / Потяг: #6109
Межова – Дніпро-Гол. 
з 13 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6109
крім вт., ср., чт.
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Межова 03:07 Дніпропетровська область » Межова 0 0
2  Демурине 03:3403:35 1 Україна » Дніпропетровська область 22 22
3  Просяна 03:4803:49 1 Україна » Дніпропетровська область 12 34
4  Чаплине 04:0404:06 2 Дніпропетровська область » Чаплине 12 46
5  з.п. Краснощокове 04:1404:15 1 Україна » Дніпропетровська область 8 54
6  Улянівка 04:2404:25 1 Україна » Дніпропетровська область 9 63
7  з.п. Васильківка 04:2904:30 1 Україна » Дніпропетровська область 4 67
8  з.п. 284 км 04:3404:35 1 Україна » Дніпропетровська область 4 71
9  з.п. 283 км 04:3704:38 1 Україна » Дніпропетровська область 1 72
10  з.п. Крутоярка 04:4204:43 1 Україна » Дніпропетровська область 4 76
11  з.п. 276 км 04:4604:47 1 Україна » Дніпропетровська область 3 79
12  Письменна 04:5104:52 1 Україна » Дніпропетровська область 4 83
13  з.п. 269 км 04:5504:56 1 Україна » Дніпропетровська область 3 86
14  з.п. 267 км 04:5905:00 1 Україна » Дніпропетровська область 2.5 88.5
15  з.п. Терса 05:0205:03 1 Україна » Дніпропетровська область 5 93.5
16  з.п. 262 км 05:0605:07 1 Україна » Дніпропетровська область 3 96.5
17  Роздори 05:1405:15 1 Україна » Дніпропетровська область 7 103.5
18  з.п. 251 км 05:1905:20 1 Україна » Дніпропетровська область 3 106.5
19  Вишневецьке 05:2405:26 2 Україна » Дніпропетровська область 4 110.5
20  з.п. 242 км 05:3105:33 2 Україна » Дніпропетровська область 6 116.5
21  з.п. 239 км 05:3605:37 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 118.5
22  Синельникове-2 05:4205:43 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 121.5
23  з.п. 235 км 05:4505:46 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 123.5
24  з.п. 230 км 05:4905:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 127.5
25  з.п. Хорошеве 05:5305:54 1 Україна » Дніпропетровська область 4 131.5
26  з.п. 225 км 05:5705:58 1 Україна » Дніпропетровська область 1 132.5
27  з.п. 222 км 06:0106:02 1 Україна » Дніпропетровська область 4 136.5
28  з.п. 219 км 06:0506:06 1 Україна » Дніпропетровська область 3 139.5
29  Іларіонове 06:1006:11 1 Україна » Дніпропетровська область 3 142.5
30  з.п. 212 км 06:1506:16 1 Україна » Дніпропетровська область 4 146.5
31  Ігрень 06:2506:40 15 Дніпропетровська область » Дніпро 2 148.5
32  з.п. Ксеніївка 06:4306:45 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 149.5
33  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 06:4906:51 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 152.5
34  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 06:5306:55 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 154.5
35  з.п. 196 км 06:5907:00 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 156.5
36  Нижньодніпровськ 07:0207:03 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 158.5
37  з.п. 193 км 07:0607:08 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 160.5
38  Дніпро-Гол. 07:15 Дніпропетровська область » Дніпро 4 164.5
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ