[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (6.27 - 6.28);
    пл.193 км (6.31 - 6.33);
    Пост Амур (6.38);
    Дніпро Гол. (приб. 6.46).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6107
Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
з 4 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6107
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Синельникове-1 05:16 Дніпропетровська область » Синельникове 0 0
2  Синельникове-2 05:2305:24 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 3
3  з.п. 235 км 05:2605:27 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 5
4  з.п. 230 км 05:3005:31 1 Україна » Дніпропетровська область 4 9
5  з.п. Хорошеве 05:3405:35 1 Україна » Дніпропетровська область 4 13
6  з.п. 225 км 05:3805:39 1 Україна » Дніпропетровська область 1 14
7  з.п. 222 км 05:4205:43 1 Україна » Дніпропетровська область 4 18
8  з.п. 219 км 05:4605:47 1 Україна » Дніпропетровська область 3 21
9  Іларіонове 05:5105:52 1 Україна » Дніпропетровська область 3 24
10  з.п. 212 км 05:5605:57 1 Україна » Дніпропетровська область 4 28
11  Ігрень 06:0606:07 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 30
12  з.п. Ксеніївка 06:0906:11 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 31
13  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 06:1506:17 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 34
14  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 06:1906:20 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 36
15  з.п. 196 км 06:2306:24 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 38
16  Нижньодніпровськ 06:2706:28 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 40
17  з.п. 193 км 06:3106:33 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 42
18  Дніпро-Гол. 06:41 Дніпропетровська область » Дніпро 4 46
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ