[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (22.50 - 22.51);
    пл.193 км (22.54 - 22.56);
    Пост Амур (23.01);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 23.08).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6133
Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6133
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Синельникове-1 21:43 Дніпропетровська область » Синельникове 0 0
2  Синельникове-2 21:5021:51 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 3
3  з.п. 235 км 21:5321:54 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 5
4  з.п. 230 км 21:5721:58 1 Україна » Дніпропетровська область 4 9
5  з.п. Хорошеве 22:0122:02 1 Україна » Дніпропетровська область 4 13
6  з.п. 225 км 22:0522:06 1 Україна » Дніпропетровська область 1 14
7  з.п. 222 км 22:0922:10 1 Україна » Дніпропетровська область 4 18
8  Іларіонове 22:1622:17 1 Україна » Дніпропетровська область 6 24
9  з.п. 212 км 22:2022:21 1 Україна » Дніпропетровська область 4 28
10  Ігрень 22:3022:31 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 30
11  з.п. Ксеніївка 22:3322:35 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 31
12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 22:3922:41 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 34
13  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 22:4322:44 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 36
14  з.п. 196 км 22:4722:48 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 38
15  Нижньодніпровськ 22:5022:51 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 40
16  з.п. 193 км 22:5422:55 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 42
17  Дніпро-Гол. 23:03 Дніпропетровська область » Дніпро 4 46
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ