[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (7.19 - 7.20);
    пл.193 км (7.24 - 7.26);
    Пост Амур (7.31);
    Дніпро Гол. (приб. 7.39).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6105
Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6105
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Синельникове-1 05:49 Дніпропетровська область » Синельникове 0 0
2  Синельникове-2 05:5605:57 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 3
3  з.п. 235 км 05:5906:00 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 5
4  з.п. 230 км 06:0306:04 1 Україна » Дніпропетровська область 4 9
5  з.п. Хорошеве 06:0706:08 1 Україна » Дніпропетровська область 4 13
6  з.п. 225 км 06:1006:11 1 Україна » Дніпропетровська область 1 14
7  з.п. 222 км 06:1406:15 1 Україна » Дніпропетровська область 4 18
8  з.п. 219 км 06:17 Україна » Дніпропетровська область 3 21
9  Іларіонове 06:2106:33 12 Україна » Дніпропетровська область 3 24
10  з.п. 212 км 06:3906:40 1 Україна » Дніпропетровська область 4 28
11  Ігрень 06:5306:54 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 30
12  з.п. Ксеніївка 06:5907:00 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 31
13  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 07:0507:07 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 34
14  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 07:0907:10 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 36
15  з.п. 196 км 07:1407:15 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 38
16  Нижньодніпровськ 07:1907:20 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 40
17  з.п. 193 км 07:2407:26 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 42
18  Дніпро-Гол. 07:35 Дніпропетровська область » Дніпро 4 46
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ