[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 01-18.11.№6559 відправленням зі ст.Харків Пас 14.00, Основа ЕЦ-1 14.13-14.14,Тернове 14.30-14.31,Мохнач 14.44-14.45,Чугуїв 14.59-15.01, Гракове 15.21-15.25,Шевченкове 16.00-16.04,Первомайське 16.20-16.21 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6559
Харьков-Пассажирский – Купянск-Узловой 
з 14 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6559
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Харьков-Пассажирский 14:30 Харьковская область » Харьков 0 0
2  Основа 14:4314:44 1 Харьков » Основа 6 6
3  Терновое 15:0015:01 1 Украина » Харьковская область 6 12
4  Зелёный колодезь 15:0815:09 1 Украина » Харьковская область 4 16
5  Мохнач 15:1415:15 1 Украина » Харьковская область 3 19
6  Эсхар 15:2115:22 1 Украина » Харьковская область 6.1 25.1
7  Чугуев 15:2915:31 2 Украина » Харьковская область 4.3 29.4
8  Коробочкино 15:3915:40 1 Украина » Харьковская область 7.5 36.9
9  Граково 15:5115:52 1 Залізничне » Граково 9.9 46.8
10  о.п. Пролесный 16:0016:01 1 Украина » Харьковская область 7 53.8
11  Шевченково-Юж. 16:1116:12 1 Украина » Харьковская область 7 60.8
12  о.п. Первомайское-Юж 16:2016:21 1 Украина » Харьковская область 6.7 67.5
13  о.п. Гроза 16:3116:32 1 Украина » Харьковская область 7.3 74.8
14  Староверовка 16:3916:40 1 Украина » Харьковская область 7 81.8
15  о.п. Прокофьевка 16:4916:50 1 Украина » Харьковская область 9.5 91.3
16  Купянск-Узловой 17:00 Харьковская область » Купянск 2 93.3
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ