[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. е/п6559 02/07 прослідуе зміненим маршрутом через 6км,(на дільниці Х- Пасс-Основа відмінено),ДР.
    Дісно з: 2021-06-30 до: 2021-07-31 / Потяг: #6559
  2. 26,27 липня е/п №6559 Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Вузловий буде відпр. ст. Харків-Пас о 14:25. До ст. Есхар слідує ДР. Далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-07-31 / Потяг: #6559
  3. Е/п 6559 28,29,30 липня відпр. ст. Х-Пас. 14:25, Тернове 14:55-14:56, Зел.Колодязь 15:03-15:04, Мохнач 15:09-15:10, Есхар 15:16-15:17,Чугуїв 15:24-15:26, Коробочкине 15:34-15:35, Гракове 15:51-15:52, далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-08-10 / Потяг: #6559
Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Вузловий 
з 14 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6559
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 14:30 Харківська область » Харків 0 0
2  Основа 14:4314:44 1 Харків » Основа 6.3 6.3
3  Тернове 15:0015:01 1 Україна » Харківська область 6 12.3
4  Зелений колодязь 15:0815:09 1 Україна » Харківська область 7 19.3
5  Мохнач 15:1415:15 1 Україна » Харківська область 7 26.3
6  Есхар 15:2115:22 1 Україна » Харківська область 6.1 32.4
7  Чугуїв 15:2915:31 2 Україна » Харківська область 4.3 36.7
8  Коробочкине 15:3915:40 1 Україна » Харківська область 7.5 44.2
9  Гракове 15:5115:52 1 Залізничне » Гракове 9.9 54.1
10  з.п. Пролісний 16:0016:01 1 Україна » Харківська область 7 61.1
11  Шевченкове-Південне 16:1116:12 1 Україна » Харківська область 7 68.1
12  з.п. Первомайське-Південне 16:2016:21 1 Україна » Харківська область 6.7 74.8
13  з.п. Гроза 16:3116:32 1 Україна » Харківська область 7.3 82.1
14  Старовірівка 16:3916:40 1 Україна » Харківська область 7 89.1
15  з.п. Прокопівка 16:4916:50 1 Україна » Харківська область 9.5 98.6
16  Куп'янськ-Вузловий 17:00 Харківська область » Куп'янськ 2 100.6
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ