[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 01-18.11.№6559 відправленням зі ст.Харків Пас 14.00, Основа ЕЦ-1 14.13-14.14,Тернове 14.30-14.31,Мохнач 14.44-14.45,Чугуїв 14.59-15.01, Гракове 15.21-15.25,Шевченкове 16.00-16.04,Первомайське 16.20-16.21 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6559
Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Вузловий 
з 14 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6559
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 14:30 Харківська область » Харків 0 0
2  Основа 14:4314:44 1 Харків » Основа 6 6
3  Тернове 15:0015:01 1 Україна » Харківська область 6 12
4  Зелений колодязь 15:0815:09 1 Україна » Харківська область 4 16
5  Мохнач 15:1415:15 1 Україна » Харківська область 3 19
6  Есхар 15:2115:22 1 Україна » Харківська область 6.1 25.1
7  Чугуїв 15:2915:31 2 Україна » Харківська область 4.3 29.4
8  Коробочкине 15:3915:40 1 Україна » Харківська область 7.5 36.9
9  Гракове 15:5115:52 1 Залізничне » Гракове 9.9 46.8
10  з.п. Пролісний 16:0016:01 1 Україна » Харківська область 7 53.8
11  Шевченкове-Південне 16:1116:12 1 Україна » Харківська область 7 60.8
12  з.п. Первомайське-Південне 16:2016:21 1 Україна » Харківська область 6.7 67.5
13  з.п. Гроза 16:3116:32 1 Україна » Харківська область 7.3 74.8
14  Старовірівка 16:3916:40 1 Україна » Харківська область 7 81.8
15  з.п. Прокопівка 16:4916:50 1 Україна » Харківська область 9.5 91.3
16  Куп'янськ-Вузловий 17:00 Харківська область » Куп'янськ 2 93.3
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ