[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Малютинка

з.п. Малютинка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:48 04:49 2021-09-012022-03-26
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:29 05:30 2021-12-122022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:59 06:00 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:16 06:17 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:51 06:51 2021-03-282022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:08 07:09 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:37 07:38 2020-06-232022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:53 07:54 2021-12-122022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:59 08:00 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:06 08:07 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:35 08:36 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:45 08:46 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:26 09:27 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:01 10:02 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:50 11:51 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:00 13:01 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:22 13:22 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:30 14:31 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:50 14:51 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 15:58 15:59 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:18 16:19 2020-06-232022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 17:18 17:19 2021-12-122022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:44 17:45 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:45 17:45 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 17:55 17:56 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:04 18:05 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:25 18:26 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:42 18:43 2021-12-292022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:24 19:25 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:33 19:34 2021-12-122022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:46 19:47 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:08 21:09 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:09 21:09 2021-12-122022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:04 22:05 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:02 23:03 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ