[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Запорізька область » Запоріжжя » Запоріжжя-1

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1246БВДЗІКЛМНОПРСТФХЧЮЯ
ст. Запоріжжя-1  Запоріжжя / Запорізька область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6909/6907 по пт., нд. Запоріжжя-2 – Сиваш 04:54 04:58 2021-02-022021-12-11
6909/6907 крім пт., нд. Запоріжжя-2 – Новоолексіївка 04:54 04:58 2021-02-012021-12-11
6506 крім сб., нд. Пришиб – Запоріжжя-2 06:50 06:53 2021-03-282021-12-11
6510 по сб., нд. Мелітополь – Запоріжжя-2 07:13 07:16 2021-03-282021-12-11
6510 крім сб., нд. Мелітополь – Запоріжжя-Ліве 07:13 07:16 2020-12-132021-12-11
6508/6507 щоденно Канцерівка – Мелітополь 07:35 07:39 2020-04-292021-12-19
6516 щоденно Мелітополь – Запоріжжя-2 14:27 14:31 2020-12-132021-12-11
6521 щоденно Запоріжжя-2 – Мелітополь 17:39 17:44 2020-12-132021-12-11
6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 19:18 2021-04-202021-12-11
6132 щоденно Запоріжжя-1 – Синельникове-1 19:42 2020-12-132021-12-11
6908/6910 по пт., нд. Сиваш – Запоріжжя-2 19:54 19:59 2020-12-122021-12-11
6908/6910 крім пт., нд. Новоолексіївка – Запоріжжя-2 19:55 19:59 2020-12-122021-12-11
6910 щоденно Мелітополь – Запоріжжя-2 20:03 20:07 2021-06-122021-12-19
6527 щоденно Запоріжжя-2 – Пришиб 20:44 20:48 2020-12-132021-12-11
6852 щоденно Запоріжжя-1 – Пологи 20:48 2021-03-282021-07-01
6852 щоденно Запоріжжя-1 – Пологи 20:48 2021-07-022021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ