[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Гребінка » Гребінка

  1. Поїзд №6354 27 вересня 2021 року до станції Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6362/6722/6354
  2. Поїзд №6727 з 01 листопада по 13 листопада 2021 рокудо станції Супрунівка слідують згідно діючого графіку руху , далі Супрунівка 20,55- 21,24 год, Пост 311 21,33-21,34 год, Абазовка 21,38-21,39 год, Уманцівка 21,49-21,050 год. Решетилівка 22,04-22,05 год. Братешки 22,17-22,18 год. далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6727
  3. Поїзд №6369 з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється зі станції Ромодан до станції Тарнавщина згідно діючого графіку руху далі Тарнавщина 00,15-0017 год, Солоницька 00,30-0031 год, Лубни 00,47-00,48 год, Вили 01,06-01,07 год. Лазірки 01,20-01,21 год пост 143 КМ 01,29-01,30 год Гребінка 01,42 год
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6369
  4. Поїзд №6370 з 01 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється наступним розкладом : Гребінка 20,35 год, пост 143 КМ 20,51-20,52 год, Лазірки 21,02-21,03 год пост 155 КМ 21,08-21,09 год, Вили 21,18-21,20 год,, Лубни 21,41-21,51 год, Солоницька 22,14-22,15 год. Тарнавщина 22,27-22,28 год. пост 200 км 22,35-22,36 Ромодан 22,44 год.
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6370
  5. Поїзд №6721 з 01 листопада по 13 листопада 2021 року до станції яреськи згідно діючого графіку руху далі Яреськи 09,23-09,53 год Матяшівка 09,44-09,45 год. Гоголево 09,52-09,53 год, Малашенкове 10,00-10,01 год. Миргород 10,11-10,14 далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6721/6363
  6. Поїзд №6363 27,28,29,30 вересня, 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Ромодан - Гребінка відмінити
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6721/6363
  7. Поїзд №6366 27,28,29,30 вересня 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Гребінка - Ромодан відміняється
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6366/6728*
  8. Поїзд №6365 27,28,29,30 вересня 2021 01,04,05 жовтня 2021 року обмежується по станції Лубни, на дільниці Лубни - Гребінка відміняється
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6365
  9. Поїзд №6368 27,28,29,30 вересня 2021 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Гребінка - Лубни відміняється
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-05 / Потяг: #6368
  10. Поїзд №6721 27,28 вересня 2021 року обмежується по станції Гоголеве на ділянці Гоголеве - Ромодан відмінити
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-28 / Потяг: #6721/6363
  11. Поїзд №6728 27,28 вересня 2021 року на дільниці Ромодан Гоголеве відміняється
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-28 / Потяг: #6366/6728*
  12. В добу 16,17,19,20,21,22,23 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-23 / Потяг: #6074 #6074
  13. В добу 17,18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6069 #6063 #6061 #6061
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1235678АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Гребінка  Гребінка / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6061 1 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 03:35 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 03:50 2021-07-272021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 04:52 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 05:46 2021-07-262021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 07:24 2021-09-012021-12-11
6241 щоденно Варварівський – Гребінка 07:35 2021-03-282021-12-11
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 07:40 2020-12-132021-12-11
6242 щоденно Гребінка – Бахмач пас. 08:15 2020-12-132021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 08:20 2021-09-012021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 08:45 2020-12-132021-12-11
6064 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 10:03 2021-03-292021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:04 2021-07-072021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:12 2021-07-072021-12-11
6063 1 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 11:56 2020-12-132021-12-11
6524/6523 щоденно Ніжин – Гребінка 13:12 2020-12-132021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 13:27 2021-02-082021-12-11
6721/6363 3 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:39 2020-12-132021-12-11
6526/6525 щоденно Гребінка – Ніжин 14:02 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 2 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:07 2020-12-132021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:32 2020-06-012021-12-11
6365 1 щоденно Миргород – Гребінка 16:07 2020-12-132021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 16:21 2021-07-072021-12-11
6244 щоденно Гребінка – Прилуки 16:25 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 16:42 2021-01-202021-12-11
6368 1 крім сб. Гребінка – Лубни 16:55 2020-12-132021-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 19:16 2020-12-132021-12-11
6070 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 19:35 2021-04-032021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:45 2020-12-312021-12-11
6247 щоденно Прилуки – Гребінка 19:59 2021-03-282021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 20:16 2020-12-302021-12-11
6370 1 щоденно Гребінка – Ромодан 20:25 2020-12-132021-12-11
6069 1 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 20:30 2020-12-132021-12-11
6246 щоденно Гребінка – Прилуки 21:00 2021-03-282021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:34 2021-02-082021-12-11
6245 щоденно Бахмач пас. – Гребінка 21:56 2021-03-282021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:44 2021-07-262021-12-11
6528 щоденно Ніжин – Гребінка 23:29 2021-03-282021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 23:58 2020-12-132021-12-11
6074 1 по пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 00:33 2021-03-282021-12-11
6727 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:42 2021-03-282021-12-11
6369 1 щоденно Ромодан – Гребінка 01:42 2020-12-132021-12-11
6522/6521 щоденно Гребінка – Ніжин 01:47 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 1 щоденно Гребінка – Огульці 02:06 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ