[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Гребінка » Гребінка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1235678АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Гребінка  Гребінка / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 03:30 2022-01-172022-12-10
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 03:50 2021-10-312022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 04:52 2020-06-152022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 05:46 2021-07-262022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 07:24 2021-09-012022-03-26
6241 щоденно Прилуки – Гребінка 07:35 2021-03-282022-12-11
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 07:39 2021-12-122022-12-10
6242 щоденно Гребінка – Бахмач пас. 08:15 2020-12-132022-12-11
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 08:40 2021-10-312022-03-26
6364 щоденно Гребінка – Миргород 08:45 2021-12-122022-12-11
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:01 2021-12-122022-03-26
6064 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 10:03 2021-12-232022-12-31
6333 щоденно Варварівський – Гребінка 10:50 2021-10-232022-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:00 2021-12-122022-03-26
6063 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 12:26 2022-01-172022-12-10
6524/6523 щоденно Ніжин – Гребінка 13:12 2020-12-132022-12-11
6721/6363 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:18 2021-12-122022-12-11
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 13:27 2021-12-122022-03-26
6526/6525 щоденно Гребінка – Ніжин 14:02 2020-12-132022-12-11
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:07 2021-12-122022-12-11
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:32 2021-12-122022-03-26
6365 щоденно Миргород – Гребінка 16:07 2021-12-122022-12-11
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 16:21 2021-12-122022-03-26
6244 щоденно Гребінка – Прилуки 16:25 2020-12-132022-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 16:43 2021-12-122022-03-26
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 16:55 2020-12-132022-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 19:16 2020-12-132022-12-11
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:45 2021-12-122022-03-26
6070 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 19:46 2022-01-172022-12-10
6247 щоденно Прилуки – Гребінка 20:03 2021-03-282022-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 20:16 2021-12-122022-03-26
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 20:25 2021-12-122022-12-11
6246 щоденно Гребінка – Прилуки 20:30 2021-03-282022-12-10
6069 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 20:42 2022-01-172022-12-10
6245 щоденно Бахмач пас. – Гребінка 21:25 2021-03-282022-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 21:34 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:52 2021-12-122022-03-26
6528 щоденно Ніжин – Гребінка 23:01 2021-03-282022-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 23:58 2021-12-122022-03-26
6074 по пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 00:38 2022-01-172022-12-10
6727/6369 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:42 2021-12-122022-12-11
6522/6521 щоденно Гребінка – Ніжин 01:47 2020-12-132022-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:08 2021-12-122022-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ